فریب افکار عمومی با سبک های قدیمی از سوی روابط عمومی استانداری/تصاویر بعد از اصلاح پرچم را در اختیار رسانه ها بگذارید

  • کد خبر : 38146
  • ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲
فریب افکار عمومی با سبک های قدیمی از سوی روابط عمومی استانداری/تصاویر بعد از اصلاح پرچم را در اختیار رسانه ها بگذارید

گـــنـدم خـــبـر :  بعد از انتشار تصاویر دیدار استاندار با والی قندهار و وارونه و جابه جا بودن رنگ های پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی و پایگاه اطلاع رسانی گندم خبر، روابط عمومی استانداری برای توجیه موضوع از خود واکنش نشان داد.     روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان درباره اشتباه […]

گـــنـدم خـــبـر :  بعد از انتشار تصاویر دیدار استاندار با والی قندهار و وارونه و جابه جا بودن رنگ های پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی و پایگاه اطلاع رسانی گندم خبر، روابط عمومی استانداری برای توجیه موضوع از خود واکنش نشان داد.

 

 

روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان درباره اشتباه قرار گرفتن پرچم جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد :

 

در دیدار استاندار سیستان و بلوچستان و هیات همراه با والی قندهار ،با اشتباه سهوی از سوی تیم تشریفات میزبان پرچم جمهوری اسلامی ایران برای لحظاتی کوتاه به صورت وارونه بر روی میز مذاکره قرار گرفته بود که با تذکر هیات اعزامی استان سیستان و بلوچستان(تیم مهمان) ،میزبان عذرخواهی کرد و پرچم جمهوری اسلامی ایران اصلاح شد.

 

به گزارش گندم خبر: این واکنش روابط عمومی استانداری در حالی صورت می گیرد که هیچگونه تصاویری از این دیدار که نشانگر اصلاح پرچم باشد در فضای مجازی و خروجی های سایت استانداری مشاهده نمی گردد.

 

 

در سفر چهار روزه استاندار و هیئت همراه به افغانستان بیشتر شاهد آن می باشیم که تصاویر جلسات در فضای مجازی منتشر می شود، در حالی که در دیدار علی اوسط هاشمی با والی قندهار، در تصاویر متفاوت از زوایای گوناگون هیچگونه نشانی از اصلاح پرچم دیده نمی شود.

 

 

توصیه ای به روابط عمومی استانداری :

استفاده از سبک های قدیمی برای توجیه سهل انگاری دیگر پاسخگو افکار عمومی نیست و مردم در واکنش به این توجیه خواستار آن هستند که تصاویر اصلاح پرچم جمهوری اسلامی ایران بعد از تذکر هیات اعزامی استان سیستان و بلوچستان و عذرخواهی میزبان منتشر و در اختیار رسانه ها قرار تا حرف های شما حالت سندیت به خود بگیرد.

 

 

اگر چنین اشتباهی از سوی مردم بود و آنها اینچنین با چند خط آن را توجیه می کردند شما باور می کردید؟

 

در پایان تقاضا داریم تصاویر بعد از اصلاح پرچم را در اختیار رسانه ها بگذارید تا صحت حرف های شما از حالت توجیه خارج و به سوی واقعیت گام بردارد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38146

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. این.اتفاق ازسهل انگاری سفیرایران دراففانستان وهمکارانشان نشات میگیرد زیرایکی ازوظایف تیم سفارتخانه بازدید ازمحل جلسه ودکور. ان میباشد