عیدی اداره کل مخابرات استان سیستان و بلوچستان در آستانه عید سعید فطر به اهالی مقاوم و صبور روستای شیخ آباد زابل

  • کد خبر : 34886
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
عیدی اداره کل مخابرات استان سیستان و بلوچستان در آستانه عید سعید فطر به اهالی مقاوم و صبور روستای شیخ آباد زابل

گندم پرس: همزمان با آخرین روز عید سعید فطر پرسنل فنی شبکه مخابرات زابل با سرگروهی محمد شهرکی با زبان روزه در یکی از گرمترین و طولانی ترین روزهای سال در یک کار طاقت فرسای نفس گیر با اقدامی جهادی و منحصر بفرد شبکه زمینی کابل تلفن ثابت را تکمیل و خطوط دایر را در سراسر […]

گندم پرسهمزمان با آخرین روز عید سعید فطر پرسنل فنی شبکه مخابرات زابل با سرگروهی محمد شهرکی با زبان روزه در یکی از گرمترین و طولانی ترین روزهای سال در یک کار طاقت فرسای نفس گیر با اقدامی جهادی و منحصر بفرد شبکه زمینی کابل تلفن ثابت را تکمیل و خطوط دایر را در سراسر شوارع و کوچه ها تحویل مشترکین دادند. و به این وسیله علاوه بر کسب رضای خالق برگ زرین و لوح افتخاری را در کارنامه خود به ثبت رساندند. و از همه مهم تر ثابت کردند ما میتوانیم.

IMG_20160711_101659
هرچند از جمع آوری شبکه کابل هوائی تلفن ثابت شیخ آباد در سال ۱۳۹۱ و اجرا و تکمیل مجدد آن به صورت زمینی طی چند روز گذشته مدتها فاصله بود اما در آستانه عید سعید فطر مردم صبور شیخ آباد که با توکل به خدا دیو نفس را با بند کشیده‌اند شنیدن صدای بوق تلفن ثابت در منازل و بهره‌مندی از امکانات عدیده برخط را به عنوان یک عیدی مخصوص از ناحیه همه تلاشگران این موضوع دریافت نموده‌اند.

IMG_20160711_101609
هرچند در این دیار به تبع فراوانی معضلات و مشکلات اهالی جهت احقاق حقوق خود پیگیر رفع موانعی از این قبیل هستند و به سبب عدم اشراف بر تنگناهای تشکیلاتی این پیگیری ها به طور ناخواسته گاها موجبات دلخوریها و نگرانی هائی می شوند، اما در راستای آیه شریفه:

“من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق”

به عنوان یک تلکیف انسانی قدردانی و تشکر از همه مدیرانی که در این زمینه همکاری نمودند از جمله آقای مهندس ناظری معاونت محترم استاندار، و فرماندار سختکوش و پرتلاش زابل و آقای مهندس رضائی مدیرکل توانمند سازمان مخابرات استان سیستان و بلوچستان و همچنین جناب آقای مهندس الهی مقدم مدیریت‌ محترم شبکه مخابرات شهرستانهای زابل نیمروز هیرمند و هامون، را بر خود واجب میدانند.

مردم شیخ آباد بدور از همه حب و بغض های متداول به طور خاص از همکاری بیدریغ سرکارخانم دکتر عالی نماینده وقت مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی نیز که در دوران مسئولیت ایشان بخش اعظم این طرح با پیگیری مجدانه نامبرده اجرائی شد نیز تشکر می‌نمایند.

آخرین خواسته مردم صبور شیخ آباد از جناب آقای مهندس رضائی مدیرکل محترم مخابرات استان سیستان و بلوچستان علاوه بر بخشودگی آبونمان و سایر هزینه‌های جاری ایامی که از دسترسی به شبکه تلفن ثابت محروم بوده‌اند، این است که به هر نحو ممکن از تلاش قابل تحسین پرسنل اجرائی و مهندسان فنی شبکه مخابرات زابل که با زبان روزه یک کار جهادی و بی سابقه را رقم زدند قدردانی شود و ضمن تشویق و تقدیر شایسته و در خور شان این کار اخلاقی افراد فوق در پرونده اداری این زحمتکشان عرصه‌ خدمت نیز درج شود.

حسین قدس نیا

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34886

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
  1. اقای رضایی سلام خسته نباشید .خطوط تلفن ثابت روستای دوستمحمدحاجی شهرستان همون روهم درست کنید .۸ساله که کابلارو دزدیدن اماهچی کسی پاسخگو نیست.انشالا که بتونین مظکل این روستارو حل کنید.یا علی

  2. خیلی جالبه همانطور که در تصویر خبر دیده می شود پرسنل زحمتکش اداره برق زابل با تمام امکانات از قبیل نیروها و جرثقیل در حال احداث شبکه هستند تا مشکل شیخ اباد حل کنند انگاه تصویر بندگان خدا را در خبر درج میکنند بجاش از مخابرات تشکر میکنند رعایت عدالت و قدرشناسی هم اگر رعایت شود و مردم را هم اینقدر ساده فرض نکنند چیز خوبی است اما مردم فهیم تر از همه هستند و از اداره زحمکش برق قدردانی خواهند کرد.

  3. احسن بر بچه های زحمت کش مخابرات زابل که در این شرایط بسیار بد جوی خالصانه زحمت میکشن درود بر شرف و غیرتشان

  4. چرا نظرات اعلام نمی کنید

  5. منم اگه مثل کارمندای محابرات حقوق می گرفتم شبها هم کار می کردم.

  6. عزیز دل برادر اگه فک میکنید حقوق زیادی میگیرن برید فیش حقوقی شان را نگاه کنید .