شهید محسن خزایی کیست؟+ تصاویر

  • کد خبر : 37995
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۰
شهید محسن خزایی کیست؟+ تصاویر

محسن خزایی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در سوریه حین تهیه گزارش از منطقه عملیاتی حلب به شهادت رسید.     به گزارش گـــنـدم خـــبـربه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛  محسن خزایی ۱۵ آذر  سال ۵۱ در خانواده ای مذهبی که ذاکر اهل بیت بودند به دنیا آمد او در سال ۷۴ به عنوان متصدی صدا  فعالیت […]

محسن خزایی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در سوریه حین تهیه گزارش از منطقه عملیاتی حلب به شهادت رسید.

 

 

به گزارش گـــنـدم خـــبـربه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛  محسن خزایی ۱۵ آذر  سال ۵۱ در خانواده ای مذهبی که ذاکر اهل بیت بودند به دنیا آمد او در سال ۷۴ به عنوان متصدی صدا  فعالیت خود را در صداو سیما  آغاز کرد و  بخاطر شور و نشاط خاصی که در برنامه های جوان ایجاد می کرد و با جوانان ارتباط زیادی داشت مدیر باشگاه خبرنگاران جوان زاهدان شد.
 
۵۴۲۳۹۲۴_۷۷۹
 
اوج کارش زمانی بود که جریان تکفیری گروهک جندالشیطان در جنوب شرق فعال شده بود. او یکبار از کمین گروهک تکفیری در حادثه تروریستی تاسوکی نجات یافت. شهید محسن خزایی پس از موفقیت در باشگاه خبرنگاران جوان زاهدان به عنوان مدیر خبر گیلان معرفی شد و پس از فعالیت های تخصصی و حرفه ای خبر، عشق دفاع از حرم  او را به سوریه کشاند او در سوریه بعد از هر گزارش خبری خود، در بین رزمندگان مقاومت مداحی اهل بیت می کرد. وی دارای سه فزرند، دو پسر و یک دختر است.
 
 
 
 
ساعتی قبل محسن خزایی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در سوریه حین تهیه گزارش از منطقه عملیاتی حلب به شهادت رسید.
 
 
 
 
گروه خبری خبرگزاری صدا و سیما به همراه سایر رسانه ها برای پوشش آخرین وضع میدان نبرد و پیشروی رزمندگان در منطقه منیان در غرب شهر حلب حضور داشت که تروریست ها با خمپاره این گروه را مورد حمله قرار دادند.شهید خزایی در اثر اصابت ترکش ناشی از انفجار خمپاره به ناحیه سر  به شهادت رسید.
۵۴۲۳۹۳۲_۵۱۷
 
۵۴۲۳۹۲۸_۲۳۵
 
۵۴۲۳۹۹۳_۵۴۶
 
همچنین تامر صندوق تصویربردار خبرگزاری صدا و سیما هم از ناحیه کتف زخمی شده  و هم اکنون در بیمارستان بستری است.
 
 
 
ظهر ۲۲ فروردین ۹۲ تروریستها با کمین در جاده فرودگاه بین المللی دمشق و شلیک به خودروی خبرنگار شبکه خبر در سوریه ، محسن خزایی را از ناحیه شکم زخمی کردند. در این تیراندازی، خودروی محسن خزایی نیز آسیب دید .
 
 
 

آخرین پیام ارسال شده توسط شهید خزایی از حلب

 

محسن خزائی خبرنگار اعزامی خبرگزاری صدا و سیما که عصر امروز در منطقه عملیاتی حلب سوریه به شهادت رسید در آخرین پیام ارسالی خود خبر خوشی می دهد.
 
 
 
 
شهید محسن خزایی خبرنگار اعزامی خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی در آخرین پیام ارسالی خود، خبر از آزادسازی بخشی از حلب و ضربه سخت به تروریست های داعش در این منطقه می دهد.
 
 
 
متن پیام ارسال شده توسط شهید خزایی بدین شرح است: منطقه منیان درحلب جدید دقایقی پیش کاملا آزاد شد و همچنین در گیری در ضایعه الاسد همچنان ادامه دارد.
 
 

نیروهای ارتش سوریه از ابتدای صبح عملیات پاکسازی این منطقه رو اغاز کردند که دقایقی پیش این منطقه کاملا آزاد شد.

 

منطقه ضاحیه الاسد در منطقه غرب حلب آزاد شد.

 

پس از ازادسازی منیان آزادسازی منطقه ضایحه الاسد ضربه سختی به ماشین جنگی تروریست ها در منطقه حلب است.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37995

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. روحش شاد

  2. سلام،
    اگه ممکنه بیوگرافی کامل از این شهید عزیز بگذارید،متن فوق همان مطالب صفحه تلگرام بود،چیز جدیدی نداشت

  3. از مسئولین زابل تقاضا دارم یکی از خیابان های زابل رو به اسم شهید مدافع حرم محسن خزاعی بکنید البته اول بلوار هم تصویری بزرگ و با کیفیت از این شهید والا مقام در حالی که گزارش تهیه میکرد قرار بدهید

  4. دوست عزیز مسولین ما برای برگزاری مراسم بزرگداشت و نامگذاری خیابان و نصب تابلوو بنر شهید و …و…. کوتاهی نمیکنند و نیازی نیست که ما درخواست نماییم ! تا دلتان بخواهد برای شهدا مجالس برگزار میکنند ، پیام میدهند ، درتشییع پیکر شهید شرکت میکنند ، مصاحبه میکنند ، و …. و … و سال بعد و سالهای بعد سالگرد برگزار میکنند و … و … ! اما دریغ ازبرداشتن یک قدم مثبت درجهت تحقق خواسته ها ، اهداف و آرمان شهدا ! دریغ … و دریغ و …