برگزاری سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل

  • کد خبر : 37986
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۱
برگزاری سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل

دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل به عنوان یکی از دانشگاه های بزرگ منطقه سیستان، برگزار کننده ی آزمون های مختلف سازمان سنجش است. این واحد، آزمون های زیادی از جمله کنکور های سراسری و آزمون های استخدامی را میزبانی کرده است.     دکتر علی فیلی در گفتگو با خبرنگار گـــنـدم خـــبـر در زابل گفت: آزمون […]

دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل به عنوان یکی از دانشگاه های بزرگ منطقه سیستان، برگزار کننده ی آزمون های مختلف سازمان سنجش است. این واحد، آزمون های زیادی از جمله کنکور های سراسری و آزمون های استخدامی را میزبانی کرده است.

 

 

دکتر علی فیلی در گفتگو با خبرنگار گـــنـدم خـــبـر در زابل گفت: آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل برگزار شد.

 

 

معاون آموزشی و پژهشی واحد زابل بیان کرد: این آزمون در نوبت بعد از ظهر و از ساعت ۱۴:۳۰ با شرکت هزار نفر از بانوان داوطلب استخدام در دستگاه های اجرایی کشور در سالن امتحانات دانشکده ادبیات و علوم انسانی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

 

 

فیلی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل به عنوان یکی از دانشگاه های بزرگ منطقه سیستان برگزار کننده ی آزمون های مختلف سازمان سنجش است. این واحد دانشگاهی آزمون های زیادی از جمله کنکور های سراسری و آزمون های استخدامی را به شایستگی میزبانی کرده است.

 

 

وی با اشاره به نقش پر رنگ دانشگاه آزاد اسلامی در پرورش نیروی انسانی متخصص و معرفی آن به بدنه دستگاه های اجرایی کشور افزود: در این آزمون استخدامی نیز بسیاری از داوطلبین از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل بودند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37986
  • دیدگاه‌ها برای برگزاری سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.