دوران حاشیه امن خبری در سیستان گذشت ، از خواب غفلت بیدار شوند ،کار نکنند مُچ گیری می کنیم و رسانه های ما بیدار هستند

 • کد خبر : 37961
 • ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶
دوران حاشیه امن خبری در سیستان گذشت ، از خواب غفلت بیدار شوند ،کار نکنند مُچ گیری می کنیم و رسانه های ما بیدار هستند

به گزارش گـــنـدم خـــبـر : نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا در مصلی المهدی(عج) برگزار شد.     خود عزیزان دولتی مخالف طرح منطقه آزاد هستند   حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا گفت: در مورد سفر وزیر محترم راه و شهرسازی به استان سیستان و بلوچستان […]

به گزارش گـــنـدم خـــبـر : نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا در مصلی المهدی(عج) برگزار شد.

 

 

خود عزیزان دولتی مخالف طرح منطقه آزاد هستند

 

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا گفت: در مورد سفر وزیر محترم راه و شهرسازی به استان سیستان و بلوچستان سخنی داشته باشیم ، در بعضی از فرمایشات ایشان که در خبرگزاری های رسمی نقل شده است ، نفی مفید بودن منطقه آزاد دیده می شود ؛ تا حالا صحبت از این بود که مسئولین دولتی استان مخصوصاً استاندار کارکُشته ، با تجربه و با نفوذ ما در تلاش اند و توانستند کارگـروه مناطق آزاد را متقاعد کنند که منطقه آزاد سیستان را تصویب کنند ، گفتند در آنجا تصویب شد ولی در مجلس به مشکل بر خوردند ، حالا مشاهده می کنیم که خود عزیزان دولتی مخالف این طرح هستند !!! 

 

 

 اگر منطقه آزاد مشکلی را حل نمی کند چرا چند سال وقت را تلف کردید ؟

 

خطیب نماز جمعه شهرستان زابل گفت: حرف و حقق مردم ما این است ، اگر منظقه آزاد خوب نیست ، همه جا تعطیل و جمع کنید و اگر منطقه آزاد مشکلی را حل نمی کند چرا چند سال وقت را تلف کردید ؟ بودجه صرف کردید برای نقشه و … چرا مردم را به چیزی امیدوار کردیدکه بدرد نمی خورد ؟ سوال ما این است ….

 

 

 
ما چند ساله فریاد می زنیم که منظقه ویژه اقتصادی رامشار را فعال کنید

 

وی فرمودند ، منطقه ویژه اقتصادی بهتر است ، خب ما چند ساله فریاد می زنیم که منظقه ویژه اقتصادی رامشار را فعال کنید با این حالی که چندین سال از تصویب آن می گذرد ؛ منتظر ورود سرمایه داران هستید ؟ خوب بروید دنبالشان ، و کاری انجام دهید که میل و رغبت ایجاد شود و سرمایه دار به منظقه ویژه اقتصادی ورود پیدا کند .

 

 

کالاهایی که وارد سیستان می شود در منطقه ویژه اقتصادی رامشار دپو شود

 

 

وی تاکید کرد: دستوربدهید کالاهایی که وارد سیستان می شود در منطقه ویژه اقتصادی رامشار انبار و انباشته شود تا از تمام نقاط کشور بیایند و از اینجا خرید کنند ، نه اینکه عده ای ویژه خوار کالا را خارج از استان بیرون ببرند و پول هنگفتی به جیب یه نفر برود ، بگذارید این پول به جیب های مختلف تقسیم شود ؛ کالاها همین جا دپو و انبار شود و از استان های دیگر بیایند خرید کنند تا هتل ها ،حمل نقل و اغذیه فروشی ها رونق و فعال شوند و با همین طرح دپویی که کالا از افغانستان وارد سیستان شود صدها و هزاران شغل ایجاد می شود ، چرا به این موضوع توجه نمی کنید شماهایی که ادعا می کنید تجربه دارید و در کنارش آثار باستانی ما هم دیده می شود .

 

 

امام جمعه شهرستان زابل گفت: استاندار مُحترم آیا تا حالا از مسئول میراث فرهنگی استان درخواست و یا گزارش خواستید که برای صنعت گردشگری بعد از ثبت جهانی شدن شهر سوخته چه کرده اند ؟ والله اگر شهر سوخته در اصفهان بود الان صدها شغل از قبلش ایجاد شده بود.

 

 

وی گفت: چه کنیم که در سیستان برای مسئولین حاشیه امن خبری هست و در اینجا به راحتی سال می گذارنند ، پول میگیرند ، حتی اگر مدارک تحصیلی شان ناقص هست در اینجا به ادامه تحصیل می پردازند و مدرک می گیرند و در اینجا هیچ کسی نیست از آنها سوال کند ، این نشان از مظلومیت این مردم است .

 

 
تا سخن از ظلم مسئول به مردم میاد حاشیه سازی می کنند/ این سینه ستبر است در مقابل همه ی شما

 

وی گفت: تا سخن ظلم میاد حاشا می کنند ، تا سخن از ظلم مسئول به مردم میاد حاشیه سازی می کنند ، جواب این حرف ها را بدهید ، این سینه ستبر است در مقابل همه ی شما ، ما را از چه می ترسانید ؟ ما دعای گوی همه شما هستیم ، ما بارها به شما نشان دادیم که به هیچ وجه فرد مورد ملاک نیست و برای ما کار مورد نظر است ؛ از مسئولی که کار انجام بدهد تقدیر و تشکر و دعاگوی ایشان هستیم و اگر مسئولی وقت را تلف کند و به مردم با سوء مدیریت ظلم کند ساکت نمی نشینیم.

 

 

دوران حاشیه امن خبری گذشت ، از خواب غفلت بیدار شوند

 

وی تاکید کرد: دوران حاشیه امن خبری در این منطقه گذشت ، از خواب غفلت بیدار شوند ،کار نکنند مُچ گیری می کنیم و رسانه های ما بیدار هستند ؛ همه به فکر فقرا و مُعضلات فرهنگـی باشیم ؛ رسانه ها بیشتر بیدار باشند و وقت و هزینه ها را تلف نکنند و قلم خودشان را به هیچ مسئولی نفروشند و در خدمت مردم خودشان باشند .

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37961

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
 1. خدا تو رو برای ما همیشه سالم داشته باشه حاج آقا

 2. احسنت به حاج آقای کیخا امام جمعه معزز و شجاع شهر زابل که بدون هیچگونه ابایی در راستای احقاق حقوق مردم مظلوم و شریف سیستان در مقابل هیچ قدرتی کوتاه نمی آید.طبق فرموده حضرت امام خامنه ای مدظله العالی که اعلام داشتند روشنگری در برابر هر نفوذ واجب است.حمایت خود را از جناب حاج آقای کیخا اعلام میداریم.

 3. درود بر امام جمعه شجاع سیستان

 4. امام جمعه معزز، شما حبل المتین مایید، کسی جرات کنه به شما خدشه ای وارد کنه قلم دست و پاشو خرد میکنیم، ما پشتیبان شماییم تا رستاخیز

 5. با سلام
  آقایه کیخا
  خدا شما را برایه سیستان و مردم سیستان نگه دارد.
  امیدواریم برایه ما روزنه ی امیدی باز کنید.
  ما مردم نمیدانیم چرا ساکتیم.

 6. ای مردم شریف زابل:
  تنها نذارین یکی از راهروان راه حضرت علی (ع) را.
  فعلا تنها کسی که قلبش برای سیستان و مردم سیستان میتپد حاج آقا کیخا است.
  ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند.