جولان نیروهای غیر بومی در برخی شرکت های طرح آبیاری دشت سیستان+جوابیه

 • کد خبر : 37922
 • ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۴۹
جولان نیروهای غیر بومی در برخی شرکت های طرح آبیاری دشت سیستان+جوابیه

همکاری روابط عمومی های ادارات و سازمان ها با رسانه ها تاثیر بسزایی در حل مشکلات مردم می تواند داشته باشد و در ابتدا لازم می دانیم از مسئولین روابط عمومی هایی که دلسوزانه پیگیر و پاسخگو مشکلات مردم می باشند تشکر و قدر دانی کنیم.     به گزارش گـــنـدم خـــبـر : یکی از […]

همکاری روابط عمومی های ادارات و سازمان ها با رسانه ها تاثیر بسزایی در حل مشکلات مردم می تواند داشته باشد و در ابتدا لازم می دانیم از مسئولین روابط عمومی هایی که دلسوزانه پیگیر و پاسخگو مشکلات مردم می باشند تشکر و قدر دانی کنیم.

 

 

به گزارش گـــنـدم خـــبـر : یکی از شهروندان با ارسال درد دلی به خبرنگار ما از وجود نیروهای غیر بومی در برخی شرکت ها طرح آبیاری دشت سیستان خبر داد.

 

 

این شهروند در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مسئولینی که دم از این می زنند که ما به جوانان سیستانی کمک می کنیم کجایند؟ چرا بیشترین درصد مهاجرت از سیستان را جوانان دارند؟

 

 

وی گفت: جوانان سیستانی بدلیل بیکاری به شهرهای غریب مهاجرت می کنند، مگر گناه مردم سیستان چیست؟

 

 

وی افزود: اگر پروژه بزرگ آبیاری متعلق به زابل و دشت سیستان است پس هموطنان شهرستانی اینجا چه می کنند؟ مگر همه جا اول اولویت اول بومی های آن منطقه نیستند؟

 

 

وی در شرح مشکل خود گفت: چرا من برای کار به یکی از این شرکت ها مراجعه کردم که گفتند نیرو نمی گیرم و مشاهده شد همه نیروها از شهرهای دیگرند که همشهری مدیر پروژه هستند، به والا حق جوانان سیستانی این نیست.

 

 

به رسم احترام نام این شرکت را منتشر نمی کنیم و تنها با ارسال آن برای روابط عمومی مجری طرح بسنده می کنیم.

 

 

خبرنگار گندم خبر بعد شنیدن درد دل این شهروند موضوع را با روابط عمومی مجری طرح آبیاری دشت سیستان در میان گذاشت که در ادامه جوابیه ارسالی را به استحضار شما می رسانیم.

 

 

به اطلاع میرساند در طرح انتقال آب اولویت اول با نیروهای بومی که شرایط لازم را دارا باشند است و از این طرف شرکت های مورد نظر نیز ظرفیتی جهت جذب نیرو دارند.

 

در حال حاضر تعداد ۱۷۳۶ نفر نیروی بومی در طرح بکارگیری که شامل ۷۶% کل نیروها می باشند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37922

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
 1. عزیزان ادرس دو شرکت رو براتون میفرستم یک تیم خبری بره از نزدیک گزارش تهیه کند تا مردم متوجه شوند که ۴۰% درصد بومی ما بقی غیر بومی هستند ، ۱-شرکت جاده کوه خواجه روستای ده بلند ۲-جاده زابل به زاهدان نرسیده به لوتک سمت چپ این دو شرکت رو بنده در جریان هستم مطمنا بقیه شرکتها هم همینجوری است

 2. زمانی که جوانان سیستانی بیکار هستن نباید از نیرور کار سایر شهر ها استفاده شود شرط کار در سیستان حداقل ده سال سکونت در سیستان باید باشه البته با مدرک مستند و محکم

 3. آدرس یه شرکت دیگه با این وضعیت اینه: زهک جاده کود شرکت جهاد نصر مرکزی ،همه از اراک هستند،،مدیر پروژه،ریس کارگاه،معاون کارگاه،دونفر نقشه بردار،دفتر فنی( شیرازی)، و سه نفر از نیروهای مشاور همکارشون.درصورتی که در زابل کلی جوان نقشه بردار بیکار و باسابقه داریم ،وهمچنین بیکار با سلبقه عمران

 4. بنده فوق لیسانس زمین شناسی دارم با رزومه عالی که واقعا میتونم با تجربیاتم در
  این طرح خیلی مفید واقع بشم، ولی شرکتهایی که مراجعه کردم میگن نیاز نداریم، داریم تعدیل نیرو میکنیم. دریغ و افسوس

 5. بنده فوق لیسانس زمین شناسی دارم با رزومه عالی که واقعا میتونم با تجربیاتم در
  این طرح خیلی مفید واقع بشم، ولی شرکتهایی که مراجعه کردم میگن نیاز نداریم، داریم تعدیل نیرو میکنیم. دریغ و افسوس