واکنش روابط عمومی جهاد کشاورزی در خصوص مطلب: کتک کاری و پرتاب آزاد جا چسبی توسط مدیر سازمان جهاد کشاورزی استان

 • کد خبر : 37864
 • ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷
واکنش روابط عمومی جهاد کشاورزی در خصوص مطلب: کتک کاری و پرتاب آزاد جا چسبی توسط مدیر سازمان جهاد کشاورزی استان

به گزارش گـــنـدم خـــبـر : بیانیه کارکنان سازمان جهاد کشاورزی و مجموعه ادارات کل تابعه وزارت جهاد کشاورزی در استان سیستان وبلوچستان به مطالب کذب وخود ساخته برخی شبکه های اجتماعی در پی انتشار خبر ضرب و شتم احدی از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان توسط رئیس محترم سازمان در دو روز گذشته در شبکه […]

به گزارش گـــنـدم خـــبـر : بیانیه کارکنان سازمان جهاد کشاورزی و مجموعه ادارات کل تابعه وزارت جهاد کشاورزی در استان سیستان وبلوچستان به مطالب کذب وخود ساخته برخی شبکه های اجتماعی در پی انتشار خبر ضرب و شتم احدی از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان توسط رئیس محترم سازمان در دو روز گذشته در شبکه های اجتماعی که موجب کدورت و جریحه دار شدن اذهان عمومی و بخصوص مجموعه خدوم و تلاشگر جهاد کشاورزی و بخش کشاورزی استان گردیده که سبب شد همکارمان آقای حسین هاشمی کارمند مدیریت جهاد کشاورزی ایرانشهر خودشان واکنش نشان دهند و اقدام به صدور بیانیه و درج مطلب اتفاق افتاده را بصورت کتبی بنمایند.

 

 

لذا روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان به نیابت از همکاران سختکوش و پر تلاش و بالاخص از طرف ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان که مزین به اخلاق حسنه ، اسلامی و انقلابی ، بردباری و خستگی ناپذیری و تلاش شبانه روزی می باشند ودر واقع نماینده ای شایسته از مجموعه جهاد گران با اخلاص می باشند موارد ذیل را در پاسخ به این جریان ناروا اعلام میدارد.

 

* همانطوریکه آقای حسین هاشمی شخصا” و کتبا” اعلام کردند خبر منتشره کاملا” کذب وخود ساخته است.

 

 

* آقای مهندس رضا نجفی رئیس سازمان جهاد کشاورزی که از چهره های برجسته و شاخص می باشند هر کسی حتی فقط برای یکبار ایشان را دیده باشند و یا ارتباط کلامی داشته اند یقینا” چنین ماجرایی را دور از شأن منزلت و جایگاه وی میدانند.

 

 

* اگر به طور نامحسوس یکبار هم به دفتر کار آقای نجفی رئیس سازمان مراجعه کرده باشند شاهد اینکه درب اطاقشان در هر حال به روی ارباب رجوع که از اقصی نقاط استان مراجعه می نمایند با همه تنوع و گستردگی کار و ارباب رجوع با روی باز و با متانت پاسخگو می باشند، الحمدالله ایشان از بردباری بسیار زیادی برخوردار می باشند و کارنامه سه ده مدیریت ایشان در مقاطع مختلف مؤید این مطلب می باشد.

 

 

* متولیان شبکه های اجتماعی ؛ بعنوان روشنگران جامعه در جهت خدمت به مردم فهیم وبزرگوار ایران عزیز در چار چوب اخلاق اسلامی ، انسانی واجتماعی مسئولیت دارند و در نشر اخبار و اطلاعات نباید به اطمینان کامل بر صحت و سقم موضوع برسند.

 

 

* آیا تخریب یک چهره مردمی ، خدوم، صادق و زحمت کش که آئینه تمام نمایی از مجموعه همکاران و مدیران که دلسوزانه سراز پا نشناخته برای تحقق اهداف نظام الهی جمهوری اسلامی و بویژه فرامین حضرت آقا مقام معظم رهبری دراقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل تلاش می کند شایسته هست.

 

 

* چرا حتی یکی از ارباب جراید از شخص آقای حسین هاشمی یا روابط عمومی سازمان یا هر فرد مطلع دیگری از این موضوع سوال نکردند تا به اذهان عمومی این همه خدشه وارد نکنند.

 

 

* آیا ما واقعا” نباید درپیش گاه خداوند ، ملت بزرگ ایران ، آرمانهای امام و رهبری و شهدای عزیزمان پاسخگوی اعمالمان باشیم.

 

 

* در خاتمه به نص صریح قرآن کریم هرکس غیبت فردی را بکند مانند اینکه گوشت برادر مرده خود را خورده است.

 

 

لذا از خادمان اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی ، رعایت اخلاق اسلامی و انسانی و پرهیز از تشنج آفرینی و نشر اخبارکذب که موجب کدورت اذهان ملت بزرگ و فهیم و لایق ایران و بخصوص مردم شریف استان و بویژه بهره برداران زحمت کش و سختکوش کشاورزی می گردد را خواستاریم.

 

 

از علما، بزرگان و استاندار استان می خواهیم در صیانت از مدیر شایسته که بناحق مورد تهاجم واقع شده اند دفاع و احقاق حق نمایند.

 

 

مسئولان محترم قضایی و ناظران شبکه های اجتماعی نسبت به وظایف قانونی و رسالت خویش عمل کنند و با شناسایی و مجازات عاملین این اقدام موجب برخورد قانونی وعبرت آمیز بعمل آوردند.

۴۲۶۰۲۱۲۰۸_۳۵۹۱۷

 

۴۲۶۳۳۰۹۷۴_۹۷۶۶۲

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37864

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 11در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۱
 1. ajab.mage faghat to azash tarif koni.hendoone bezarid zire baghale ham

 2. دروغگو دشمن خداست گندی که زده رو میخوان ماست مالی کنن

 3. با سلام
  این جریان صحت داشته و اقای نجفی و یکی از اقوامشان اقای س س اقای هاشمی رو مورد ضرب و شتم قرار دادند
  همه میدونند صاحبان قدرت به راحتی میتونند بقیه رو به ناحق مورد ظلم قرار بدند
  در متن روابط عمومی در مورد زشتی غیبت توضیح داده شده ایا اگر همچین جریانی صحت داشته باشه نظر قران در مورد دروغگویی چیه

 4. خوب همین شما بودین که خبرای کذب رو‌پخش میکنین. بجای این موارد برید چند تا عکس از پغرک‌ملت بزارین با اون‌وضع اسفناک محیط بازی بچه ها . سهم ما از انقلاب یعنی همینه …..

 5. خیلی جالب بود وخنده دار احسنت بر روابط عمومی خدوم رییس!!!!!!!!!!!

 6. اقای روابط عمومی با سلام /اینجور کارها و نامه نگاری ها از هنرهای نامبرده می باشد. این ادم با اخلاق را که شما معصوم می شمارید. کارنامه اش معلومه…..

 7. این بازیها برای جدا کردن و دودستگی در بین مردم استان و جهت ضعیف کردن بدنه دولت است
  برخی علاقه شدید دارند اختلاف افکنی کنند چرا که دکان و دستگاهشان تعطیل می شود
  هرکس با مدیر سازمان یک برخورد داشته باشد درک می کند بزرگواری ایشان را
  و چرا برخی این شایعات را گسترش می دهند انها مدیر سازمان ضعیف می خواهند تا بتوانند اهداف پلید و فسادد مالی و کم کاریهایشان را ادامه دهند
  ان هنگام هم که پست مدیریت ایشان مشخش شد وقفه ای طولانی بدلیل همین حیله های رذیلانه در ابلاغ افتاد باشد که پند گیریم و در دام مفسدان نابکار نیافتیم
  متن برای اصلاح گری و اندیشه و از نمایش بیزار

 8. سلام این نظر روابط عمومی است نظر همکاران نیست .اصل ماجرا درست است وبا بیانیه این اشتباه فاحش اصلاح نمی شود.

 9. لطفا روابط عمومی سازمان مستندات لازم مبنی بر حمایت همکاران را منتشر نماید

 10. با سلام
  آقای نجفی اگر مدیر لایق و درست کاری هستید
  افراد باقیمانده که بیش از ۷۰ نفر کارشناس نظام مهندسی که سابقه بیش از ۳۰ ماه خدمت دارند
  پیگیری نمایید
  چرا این مساله بزرگ را فراموش کرده اید
  همچنین ازشما مسئول محترم سردبیر گندم پرس در این مورد جویا علت می باشم و خواهشا پیگیری نمایید
  با تشکر سیستان همیشه زنده باد

 11. اولا تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.بعد هم با نمی که بجا مونده چکار میکنید.شاید با قبول درخواست انتقالی بتونید آب رفته رو جمع کنید ولی نمی که بجا مونده از دور جیغ میزنه…..