عدم پرداخت حقوق به ایستگاه طرح آبیاری دشت سیستان رسید!! + جوابیه

  • کد خبر : 37847
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹
عدم پرداخت حقوق به ایستگاه طرح آبیاری دشت سیستان رسید!! + جوابیه

به گزارش گـــنـدم خـــبـر :  عدم پرداخت حقوق به ایستگاه طرح آبیاری دشت سیستان رسید و یکی از کارگران با ارسال درد دل به خبرنگار ما از پرداخت نشدن حقوق پرسنل و کارگران در حدود ۵ ماه خبر داد.     این شهروند گفت: در مورد این شرکت های انتقال آب که در روستاهای سیستان […]

به گزارش گـــنـدم خـــبـر :  عدم پرداخت حقوق به ایستگاه طرح آبیاری دشت سیستان رسید و یکی از کارگران با ارسال درد دل به خبرنگار ما از پرداخت نشدن حقوق پرسنل و کارگران در حدود ۵ ماه خبر داد.

 

 

این شهروند گفت: در مورد این شرکت های انتقال آب که در روستاهای سیستان مشغول به کارند بررسی کنید که به پرسنل ۵ ماه حقوق پرداخت نکردند.

 

 

وی گفت: این کارگران بیچاره از کجا پول برای زن و بچه بیاورند؟

 

 

وی افزود: در یکی از این شرکت ها از ۶ صبح تا ۴ بعداز ظهر بدون اضافه کاری مشغول به کار هستیم و آن وقت بعد گذشت پنج ماه مقداری(یک ماه) از معوقات را پرداخت کردند و آنقدر از سر و ته آن زدند که پاسخگو هزینه های زندگی نیست.

 

 

وی که خواست نامش ذکر نشود گفت: به خدا پرسنل در این کارگاهها و شرکتها از ترس اخراج شدن جرٱت نمی کنند چیزی بگویند چرا که چند نفر را برای اینکه بترسانند اخراج و مدام تاکید می کنند هرکی حرفی دارد = اخراج.

 

 

وی گفت: اینا موارد رو بیان کردم شاید کسی پیدا شود و به گوش مسئولش برساند.

 

 

خبرنگار گندم خبر بعد شنیدن درد دل این کارگر موضوع را با روابط عمومی مجری طرح آبیاری دشت سیستان در میان گذاشت که در ادامه جوابیه ارسالی را به استحضار شما می رسانیم.

 

 

به اطلاع می رساند در خصوص پرداخت حقوق نیروهای شاغل در شرکت های پیمانکار از طریق مجری در حال پیگیری می باشد و میزان حقوق کارکنان براساس نظام قانون کار و تامین اجتماعی تعیین و پرداخت می شود.

 

 

همچنین هیچ کسی حق برخورد نامناسب با نیروها را ندارد و چنانچه چنین موردی باشد ایشان می توانند به نماینده کارفرما مراجعه نمایند.

 

 

هیئت تحریریه گندم خبر از پاسخگویی و پیگیری روابط عمومی مجری طرح کمال تشکر و قدر دانی را دارد و امید داریم موضوع حقوق پرسنل هر چه سریعتر رفع گردد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37847

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. این چه پاسخی است / یعنی این کارفرما شش ماه است بین نیروها و حداقل برای نظارت کار در محل سری نزده که بداند چه فاجعه ای است./مگر پروژه ناظر کارفرما ندارد/مگر هرروز باید این ناظر مسیر خطوط پروژه را نظارت نمی کند.این پاسخ یا از بی سوادی است/ یا مردم سیستان را بی سواد فرض نموده اند.در این پروژه خیانت های بزرگی انجام می شود. از جمله این خیانت ها ناتوانی جهاد کشاورزی در استفاده از اب ایستگاه پمپاژ چاه نیمه چهارم که قریب به دو ماه است اب تحویل این ایستگاه شده اما دریغ از یک هکتار استفاده برای یک کشاورزی مهندسی شده.