نیروهای خانه معلم زابل در انتظار تدبیر+پیگیری

  • کد خبر : 37639
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۹
نیروهای خانه معلم زابل در انتظار تدبیر+پیگیری

به گزارش گـــنـدم خـــبـر : نیروهای خانه معلم شهرستان زابل بعد از گذشته ۱۵ سال سابقه کار همچنان در انتظار تدبیر و تغییر وضعیت به قراداد کار معین می باشند.     تعداد ۹ نفر از نیروهای خانه معلم زابل با گذشت ۱۵ سال سابقه کار هنوز قرارداد کار معین نشدند.     درخواست از […]

به گزارش گـــنـدم خـــبـر : نیروهای خانه معلم شهرستان زابل بعد از گذشته ۱۵ سال سابقه کار همچنان در انتظار تدبیر و تغییر وضعیت به قراداد کار معین می باشند.

 

 

تعداد ۹ نفر از نیروهای خانه معلم زابل با گذشت ۱۵ سال سابقه کار هنوز قرارداد کار معین نشدند.

 

 

درخواست از مدیر کل آموزش و پرورش

از مدیر کل آموزش وپرورش جناب مهندس نخعی درخواست کردند به فکر نیروهای خانه معلم زابل باشند و برای تغییر وضعیتشان به قرار داد کار مُعین اقدام مثبتی انجام دهند.

 

 

لازم به ذکر است در زمان دولت قبل مجوز قرارداد کار معین به تمام ادارات ابلاغ شده و طبق بخشنامه ماهم باید تغییر وضعیت می شدیم ولی کوتاهی از مدیران سابق آموزش و پرورش زابل بوده است با توجه به اینکه مدرک تحصیلی بالای دیپلم و زیر دیپلم داشته ایم و کسانی هم بودند که با سابقه کمتر بنا به دلایلی قرارداد کار معین آموزش وپرورش شدند.

 

 

جوابیه روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان؛

آقای مرادی روابط عمومی آموزش و پرورش استان به خبرنگار ما گفت: تبدیل وضع نیاز به قانون دارد و در حال حاضر مجوزی برای جذب وجود ندارد و ضمن اینکه از سال ۹۲خانه معلم، بخش خصوصی تلقی و از حوزه آموزش و پرورش مجزاست.

 

 

وی در ادامه گفت: این افراد در بخش خصوصی خانه معلم کار می کنند و براساس قانون کار حقوق از محل درآمد خانه معلم دریافت می کنند قبلا اداره کل قرار داد خانه معلم را با افراد می بست و تعهد استخدامی هم که ایجاد شد افراد دارای شرایط بخشنامه یعنی دیپلم و بالاتر جذب شدند.

 

 

لازم به ذکر است، در گذشته تعدادی از این افراد دارای دیپلم بوده اند که تغییر وضعیت شامل حالشان نشده است!!!

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37639
  • دیدگاه‌ها برای نیروهای خانه معلم زابل در انتظار تدبیر+پیگیری بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.