نظارت ضعیف شرایط زندگی را برای صنف خدمات کامپیوتری ها در زابل سخت کرد

  • کد خبر : 37596
  • ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۵
نظارت ضعیف شرایط زندگی را برای صنف خدمات کامپیوتری ها در زابل سخت کرد

گـــنـدم خـــبـر : در برخی شهرهای استان شاهد آن هستیم که دستگاههای کپی در همه جا یافت می شوند و دیگر صنف ها شغل صنف های دیگر را براحتی به تصرف خود در آورده اند و این امر باعث کساد شدن کسب و کار خدمات کامپیوتری ها در سطح استان شده است.     در […]

گـــنـدم خـــبـر : در برخی شهرهای استان شاهد آن هستیم که دستگاههای کپی در همه جا یافت می شوند و دیگر صنف ها شغل صنف های دیگر را براحتی به تصرف خود در آورده اند و این امر باعث کساد شدن کسب و کار خدمات کامپیوتری ها در سطح استان شده است.

 

 

در این باره مجید به خبرنگار ما گفت: خدمات کامپیوتری میدان شهرداری زابل که هر شخصی حرفه ما را بدون مجوز ادامه میدهد و نرخنامه تغییر نمی کند.

 

 

وی گفت: بطور مثال در مغازه سوپر مارکت شغل ما را ادامه می دهند و گویا برخی نمی دانند شغل ما هم سختی های خاص خودش را دارد و ایکاش مردم پیش کسی که حرفه اش این نیست مراجعه نمی کردند.

 

 

مجید همچنین گفت: کپی متعلق به صنف خدمات کامپیوتری هست نه سوپر مارکت مثلا من نمی توانم در مغازه خودم که خدمات کامپیوتری هست بستنی بیارم بفروشم.

 

 

وی در پایان گفت: ما از شما تقاضا داریم تا به مسئولین اعلام کنید کمی هم هوای ما خدماتی ها را داشته باشند ما با ۲۰۰ تومان پول کپی زندگی زن و بچه خود را می گذرانیم.

 

 

امیدواریم مسئولین نظارت خود را بیشتر کنند چرا که این تصرف در اصناف دیگر تنها مختص خدمات کامپیوتری نمی باشد و در دیگر صنف ها گاها این موضوع دیده می شود.

 

 

وقتی قصد تصرف در دیگر شغل ها دیده شود نه تنها شاهد کساد شدن کسب و کار می باشیم بلکه این موضوع ضعف نظارت را نشان می دهد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37596

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سلام خیلی از مشاغل اصنافی در منطقه سیستان هستن که جنس غیر مرتبط با جواز اخذ شده خود توسط اتحادیه مربوطه شان را میفروشن.
    مثلا فروش لباس عروس و سایر وسایل مربوط به صنف مزون توسط آرایشگاهها و کساد و خرابی بازار مزون عروس ها در حالی که اصلا قانونی نیست که یک آرایشگاه زنانه لباس عروس هم اجاره بدهد یا بفروشد ولی کو گوش شنوا و بازرس و مامور پیگیری
    لطفا این مورد رو هم پوشش خبری بدین البته اگه مقدوره
    متشکر بابت اطلاع رسانی اخبار و زحمات شما