دکتر احمد قنبری به سمت مشاور رئیس دانشگاه در امور اقتصاد دانش بنیان و مدیر مرکز رشد دانشگاه زابل منصوب شد

  • کد خبر : 37585
  • ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۹
دکتر احمد قنبری به سمت مشاور رئیس دانشگاه در امور اقتصاد دانش بنیان و مدیر مرکز رشد دانشگاه زابل منصوب شد

طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه زابل دکتر احمد قنبری به سمت مشاور رئیس دانشگاه در امور اقتصاد دانش بنیان و مدیر مرکز رشد دانشگاه منصوب شد.     به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از روابط عمومی دانشگاه زابل، در متن حکم دکتر بهلولی خطاب به دکتر احمد قنبری آمده است:      احتراماً، نظر به […]

طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه زابل دکتر احمد قنبری به سمت مشاور رئیس دانشگاه در امور اقتصاد دانش بنیان و مدیر مرکز رشد دانشگاه منصوب شد.

 

 

به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از روابط عمومی دانشگاه زابل، در متن حکم دکتر بهلولی خطاب به دکتر احمد قنبری آمده است: 

 

 

احتراماً، نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب گران ‌سنگ علمی و اجرایی به موجب این حکم به سمت مشاور رئیس دانشگاه در امور اقتصاد دانش بنیان و مدیر مرکز رشد دانشگاه منصوب می‌شوید.

 

“امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره ‌گیری از علم و دانش روز دنیا، در ارایه پیشنهاد‌های موثر و سازنده به منظور پیشبرد اهداف دانشگاه مبتنی بر چارچوب و سیاست‌‌های نظام و دولت تدبیر و امید موفق و پیروز باشید.

 

 

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی با انجام احسن و اکمل وظایف واگذار شده از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

 

گفتنی است آقای دکتر قنبری استاد تمام گروه زراعت پیش از این در مناصب مختلف شامل ریاست دانشگاه زابل، معاون آموزشی دانشگاه و ریاست دانشکده منابع طبیعی خدمت نموده است.

 

 

دکتر بهلولی طی نامه جداگانه از زحمات و تلاش شایسته آقای مهندس صالحی در دوره تصدی این سمت قدردانی نمود.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37585

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. حیف از دکتر قنبری که قدر خودش را نمی داند

  2. حیف از من که هر کسی شلوغ می کند برای ارام کردن او به او پست می دهند بالاخره اعتراض با هامونک و الونک کار خودش را کرد…….