مردم سیستان و بلوچستان بهترین الگو و مصداق برای مفهوم وحدت بین شیعه و سُنی هستند

  • کد خبر : 37455
  • ۰۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲
مردم سیستان و بلوچستان بهترین الگو و مصداق برای مفهوم وحدت بین شیعه و سُنی هستند

گــنــدم خــبـــر: نماز جمعه ۷ مهر ماه ۱۳۹۵ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان در مصلی المهدی (عج) برگزار شد.     مردم سیستان و بلوچستان بهترین الگو و مصداق برای مفهوم وحدت بین شیعه و سُنی هستند حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا گفت: تصویری از یک […]

گــنــدم خــبـــر: نماز جمعه ۷ مهر ماه ۱۳۹۵ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان در مصلی المهدی (عج) برگزار شد.

 

 

مردم سیستان و بلوچستان بهترین الگو و مصداق برای مفهوم وحدت بین شیعه و سُنی هستند

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا گفت: تصویری از یک نامه در موضوع منطقه آزاد سیستان مشاهده کردیم و بعد از اطمینان از صحت آن لازم دانستیم که تشکری داشته باشیم ، آن چیزی که باعث شعف و خوشحالی شد این است که در پایین این نامه امضای تمامی نمایندگان استان مشاهده می شود اعم از شیعه و سُنی .

 

 

وی گفت: امضای نمایندگان عزیز جنوب و شمال استان در کنار هم یعنی رشد و بالندگی ، یعنی وحدت ، هم دلی و هم زبانی ؛ سیستان و بلوچستان  همیشه اینگونه بوده و خواهند بود که مردمش بهترین الگو و مصداق برای مفهوم وحدت بین شیعه و سُنی می باشند .

 

 

منظقه آزاد سیستان مُکمل منطقه آزاد  چابهار است

خطیب نماز جمعه زابل گفت: در کنار هم بودن امضای نمایندگان عزیز ثابت کرد که این عزیزان لیاقت دارند که بعنوان وکلای این مردم عزیز ، رشید و اندیشمند در مجلس شورای اسلامی برای اعتلای نظام اسلامی حضور فعال داشته باشند و امیدواریم با تلاش نمایندگان عزیز ، دولت مُحترم ، استاندار و فرمانداران تمام استان به ویژه منطقه سیستان ، منظقه آزاد سیستان که مُکمل منطقه آزاد چابهار است عملیاتی شود.

 

 

بسیج دانش آموزی یکی از عوامل قدرت و استحکام انقلاب اسلامی است

 

امام جمعه شهرستان زابل گفت: شنبه ۸ آبان سالروز شهادت محمد حسین فهمیده دانش آموز بسیجی در سال ۱۳۵۹ است که به روز نوجوان و بسیج دانش آموزی و همچنین روز پدافند غیرعامل نامگذاری شده است ؛ یکی از عوامل قدرت و استحکام انقلاب اسلامی بسیج دانش آموزی است ، وجود تقکر ایثار و مقاومت و انقلابی گری ، تفکر مقدس بسیج می باشد که از عاشورا الگو گیری کرده است .

 

 

لزوم توجه ویژه آموزش و پرورش به نوجوانان / فرزندان خود را با مسجد ، پایگاه بسیج و محافل اهل بیت (ع) بیمه کنیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا گفت: مسئولین عزیز مخصوصاً مسئولین آموزش و پرورش که شاهد زحمات شما هستیم ، درخواست مردم و در واقع انتظار دلسوزان نظام از ما و شما این است که توجه ویژه به نوجوانان داشته باشیم ؛ خانواده ها مواظب خطرات ماهواره باشید ؛ مواظب اولاد خود باشید که به بهانه بازی ، تفریح و سرگرمی از دست شما نگیرند و فرزندان خود را با مسجد و پایگاه بسیج و محافل اهل بیت (ع) بیمه کنید .

 

 

هم خودمان و هم فرزندانمان دشمن شناس باشیم

 

وی گفت: پنج شنبه ۳ صفر و ۱۳ آبان به روایتی ولادت امام محمد باقر (ع) است تبریک عرض می کنیم و همچنین سالروز بازداشت و تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان مسلمان پیروی خط امام در سال ۱۳۵۸ و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روزدانش آموز است.

 

 

وی در ادامه افزود: ضروری و الزامی است که هم خود ما و هم فرزندان ما دشمن شناس باشیم ، آمریکا همان آمریکا گذشته است ، همان آمریکایی که باعث کودتای ۲۸ مرداد شد ، همان آمریکایی که دانشجویان را در ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ به شهادت رساند و.. ؛ همان آمریکایی که از گذشته تا کنون شیطان بزرگ است و شیاطین دیگر را فرمان می دهد .

 

 

راه و روش دُشمن عوض شده اما ذات پلیدش عوض نشده است

 

وی تاکید کرد: دشمن را بشناسیم ، نکند فکر کنیم که دشمن عوض شده است ؛ تاکتیک و روش آن عوض شده اما ذات پلیدش عوض نشده و امروز قصد نفوذ اقتصادی دارد و می خواهد اقتصاد ما را با ورود به قراردادهای مبهم معاملات نفتی و به بهانه مبارزه با پولشویی فلج کند ؛ قصد اطلاع از منابع مالی ما را به جهت ضربه کاری به شیوه مدرن که بعضاً تشخیص آن سخت می شود را دارد و در کل قصد براندازی نظام اسلامی را دارد .

 

 

هر کجا کرکس شوم آمریکا لانه بزند فرزندان سید روح الله و سید علی آن لانه جاسوسی را تسخیر خواهند کرد

وی گفت: ۸ آبان روز بسیج دانش آموزی و ۱۳ آبان روز دانش آموز یعنی آمریکا جهان خوار وهمه استکبار جهانی بدانند که در سرزمین سر سبز انقلاب اسلامی به یُمن وجود نایب امام زمان (ع) و به برکت وجود ولی فقیه ، میلیون ها حسین فهمیده روئیده اند .

 

 

وی تاکید کرد: هر کجا کرکس شوم آمریکا لانه بزند در حطیه ی اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی هر کجا لانه بزند ، جوانان بیدار و بسیجی ما ، این فرزندان سید روح الله و سید علی آن لانه جاسوسی را تسخیر خواهند کرد و حسین فهمیده ها زنده اند ، میر حسینی ها ، عالی ها ، باکری ها ، باقری ها و بهنام محمدی ها زنده اند .

 

 

مرگ بر آمریکـا ، دعای مستجاب ما در پیشگاه خدا

 

خطیب امام جمعه زابل گفت: روز ۱۳ آبان همه خواهند دید که دانش آموزان و مردم ما بار دیگر مُشت محکمی به دهان ابر قدرت ها خواهند زد و دعای مستجاب ما در پیشگاه خدا با مُشت گره کرده تا لحظه مرگ استبکار جهانی ادامه دارد .

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37455
  • دیدگاه‌ها برای مردم سیستان و بلوچستان بهترین الگو و مصداق برای مفهوم وحدت بین شیعه و سُنی هستند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.