تولید داروی ضد سرطان در سیستان با حمایت دولت

  • کد خبر : 37440
  • ۰۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳
تولید داروی ضد سرطان در سیستان با حمایت دولت

به گزارش گــنــدم خــبــر:فرماندار شهرستان زابل در صفحه شخصی خود از احداث کارخانه تولید تنها داروی موثر و منحصر به فرد ضد سرطان در سیستان خبر داد.     وی در صفحه فیس بوک خود نوشت:     در دیداری که دیشب با پروفسور شیخ نژاد سازنده داروی ضد سرطان انجام شد به فضل الهی […]

به گزارش گــنــدم خــبــر:فرماندار شهرستان زابل در صفحه شخصی خود از احداث کارخانه تولید تنها داروی موثر و منحصر به فرد ضد سرطان در سیستان خبر داد.

 

 

وی در صفحه فیس بوک خود نوشت:

 

 

در دیداری که دیشب با پروفسور شیخ نژاد سازنده داروی ضد سرطان انجام شد به فضل الهی و با حمایت های دولت و خیرین کارخانه تولید تنها داروی موثر و منحصر به فرد ضد سرطان در سیستان تولید خواهد شد.

 

این موفقیت را به همه دوستداران علم و بالنده گی ایران عزیز تبریک می گوییم .

img_20161027_161324

 

fb_img_1477572119483

 

fb_img_1477572111320

 

fb_img_1477571882487

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37440

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. ا سلام خدمت دکتر عزیز ..انشائ الله همه همت کنند تاایشان که یک بومی سیستانی است یک یادگاری از خود در این دیار که مدام واستمرار دارد وسپس ضمن اشتغالزائی بازار ورود سایر شرکتها را نیز جهت تهیه داروبه این سرزمین روانه میکند محقق گردد..وتشکر از جناب ناظری بابت دعوت از این مرد مردان…خدا پشت وپناه این انسان بزرگوار باشد..تشکر مجدد از ورئد ایشان به دیار ابا واجدادیش

  2. بنده حاضرم بدون چشمداشت به عنوان یک کارگر درکنار شان بعد از ساعت اداری مشغول بیل زدن باشم که این امر محقق شود

  3. درودبرفرهیختگان سیستانی که دل درگرواحیای سرزمین پدریشان دارند.بیشک وگمان اگرنخبگان علمی واقتصادی و….پای کاربیایندماراازبادوگردوغبارو….چه باک؟درودبرشرف دکترکه بااینکارماندگارهمچون یعقوب ورستم ،نام خودرادرفراخنای تاریخ به ثبت خواهدرساندودرودبرفرماندارکه بااین اقدام وهمراهی ،زمینه سازحضوردیگرافرادرافراهم میسازند.که بادردغربت میسازندوسرمایه معنوی ومادی خودراصرف آبادانی دیگرسرزمینهامیکنند(البته که همه جای ایران سرای ماست ولی چراغی که به خانه…).امیداست باایجادمنطقه آزادروزبروزبرشکوفایی منطقه افزون گرددوفرزندان ما….

  4. همه باید تلاش کنیم تا سیستان به روزهای اوجش برگرده درود برسیستان و سیستانی

  5. ان شالله اجرایی شود نه در حد شعار .