هدیه ی اداره آب و فاضلاب در هفته تربیت بدنی به ورزشکاران/ آب ورزشگاه ها و استادیوم زابل برای بار چهارم قطع شد

  • کد خبر : 37221
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۴۳
هدیه ی اداره آب و فاضلاب در هفته تربیت بدنی به ورزشکاران/ آب ورزشگاه ها و استادیوم زابل برای بار چهارم قطع شد

داشتن اماکن ورزشی دارای امکانات مناسب از جمله نیازهای اولیه هر شهروند به شمار می رود به طوری که با دارا بودن آن بتوان به راحتی نیاز ورزشی خود را رفع کرد.       به گزارش گندم خبر به نقل از  پایگاه خبری اوشیدا؛ هم مرزی سیستان و بلوچستان با کشورهای افغانستان و پاکستان […]

داشتن اماکن ورزشی دارای امکانات مناسب از جمله نیازهای اولیه هر شهروند به شمار می رود به طوری که با دارا بودن آن بتوان به راحتی نیاز ورزشی خود را رفع کرد.

 
 
 
به گزارش گندم خبر به نقل از  پایگاه خبری اوشیدا؛ هم مرزی سیستان و بلوچستان با کشورهای افغانستان و پاکستان اهمیت ورزش و اماکن ورزشی را به طور ویژه مشخص کرده به طوری که به منظور جلوگیری از گرفتاری جوانان استان در باندهای بزهکاری و همچنین اعتیاد باید بیش از پیش به ورزش و امکانات آن در استان توجه شود.
 
 
وجود اماکن ورزشی با امکانات مناسب سبب تشویق و ترغیب بیشتر ورزشکاران و ورزش دوستان جهت انجام ورزش می شود بنابراین با تهیه امکانات مناسب علاوه بر سلامت جسم افراد جامعه سلامت روح آنان را نیز می توان تامین کرد.
 
 

در طی روزهای اخیر ورزشکاران و ورزش دوستان بسیاری با پایگاه خبری اوشیدا تماس حاصل داسته اند مبنی بر اینکه آب استادیوم و همچنین ورزشگاه طالقانی به دلیل بدهی قطع شده است که با توجه به نیاز مبرم این شهرستان به اماکن شایسته است اداره آب و.فاضلاب نسبت به رفع این معضل اقدام نماید تا مانعی برای ورزشو ورزش دوستان وجود نداشته باشد.

 

از ۲ هفته قبل آب استادیوم قطع است

حمید یکی از ورزشکاران شهرستان زابل است گفت: از ۲هفته قبل آب استادیوم قطع شده و با توجه به محوریت این مکان برای انجام ورزش مشکلات بسیاری برای ورزشکاران ایجاد شده است.

 
 

وی افزود: در حال حاضر شمار زیادی از ورزشکاران نسبت به این معضل اعتراض دارند چرا که وجود آب به عنوان مایه حیات در هر مکانی از ملزومات آن به شمار می رود چرا که علاوه بر نیاز شرب، نیازهای بهداشتی را نیز باید برطرف کرد.

 
 

حمید با بیان اینکه، مسولان نسبت به اماکن عمومی باید سعه ی صدر بیشتری از خود بروز دهند ادامه داد: بستن آب بر روی ورزشکاران عملی ناپسند از سوی اداره آب و فاضلاب به شمار می رود چرا که این محل یک مکان عمومی است و شمار زیادی از مردم با آن سروکار دارند.

 
 
 

وی تاکید کرد: توجه به کمبود اعتبارات و اماکن تفریحی و رفاهی در شهرستان زابل جهت سپری کردن اوقات فراغت تنها امید مردم، به وجود همین اماکن ورزشی است که در صورت انجام کارهایی از قبیل قطعی آب همین مکان نیز از مردم گرفته و نآمیدی و دلسردی برای مردم پدید خواهد آمد بنابراین انتطار می رود مسولان بیش از پیش نسبت به رفع معضل بی آبی اماکن ورزشی اقدام کنند.

 
 

حمید در پایان گفت: به منظور رفع مشکل بی آبی اماکن ورزشی ورزشکاران به اداره ورزش و جوانان مراجعه کردند اما با پاسخ اعتباری تخصیص نیافته مواجه شدند.

 

بدهی اداره ورزش و جوانان مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان است

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل عنوان کرد: در نشست با آقای اعلایی و فرمانداری زابل قراری مبنی براینکه، مبلغی از سوی اداره ورزش وجوانان پرداخت شود و تا پایان سال این بدهی پرداخت شود داده شد.

 

مسعود دهمرد عنوان کرد: آب استادیوم و ورزشگاه به دلیل بدهی برای چهارمین بار در سال جاری قطع شده است.

 
 
وی افزود: این بدهی متعلق به چهار سال قبل با رقمی معادل ۱۲۰ تا ۱۳۰ میلیون تومان می باشد که در این راستا در ماه های اخیر مبلغ ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان پرداخت شده است.
 
 

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل ابراز داشت: پس از مذاکره با اداره کل ورزش و جوانان استان، بدهی مربوطه با تخصیص بودجه در سال ۹۶ داده خواهد شد چرا که تا پایان سال جاری بودجه ای در این راستا تخصیص داده نخواهد شد.

 
 

وی تصریح کرد: اگر رییس اداره آب و فاضلاب چهار سال قبل همین گونه محکم برخورد می کرد و سیاسی فکر نمی کرد مطمئنا امروز کار به اینجا نمی کشید.

 
 
دهمرده با بیان اینکه، آب مجموعه استادیوم با هشت سالن ورزشی کامل قطع است افزود: در حال حاضر حتی پول ماهیانه آب اماکن ورزشی هم به سختی پرداخت می شود.
 
 

وی در پایان گفت: قطعی آب اماکن ورزشی اثرات منفی بسیاری دربردارد و مشکلات فراوانی ایجاد می کند چرا که هر روز ۳۰۰ تا ۴۰۰ ورزشکار آمده و نبود آب مشکلات وافری را برایشان ایجاد کرده است.

 

دهمرده در پایان گفت: با اینکه تا پایان سال مبلغی برای پرداخت بدهی تخصیص نخواهد یافت اما همچنان پیگیر اینکه از استان مبلغی گرفته تا آب وصل شود هستیم.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37221
  • دیدگاه‌ها برای هدیه ی اداره آب و فاضلاب در هفته تربیت بدنی به ورزشکاران/ آب ورزشگاه ها و استادیوم زابل برای بار چهارم قطع شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.