وقتی بازی سیاستمداران به زور به خورد مردم می شود/مسئولان غمی جز حفظ موقعیت و صندلی خویش ندارند؟!؟!

  • کد خبر : 37013
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۰۷
وقتی بازی سیاستمداران به زور به خورد مردم می شود/مسئولان غمی جز حفظ موقعیت و صندلی خویش ندارند؟!؟!

مدتی است که همه مردم سیستان از مشکل آب رنج می برند و باعث گردیده برخی روی به خرید آب تصفیه کن و یا خرید آب شرب از مراکز تصفیه بیاورند.     گــنــدم خــبـــر: به یاد داریم چندی پیش احمد ملاشاهی معاونت خبر صدا وسیما استان در یادداشتی مسئولان آب و فاضلاب را رهنمون داده […]

مدتی است که همه مردم سیستان از مشکل آب رنج می برند و باعث گردیده برخی روی به خرید آب تصفیه کن و یا خرید آب شرب از مراکز تصفیه بیاورند.

 

 

گــنــدم خــبـــربه یاد داریم چندی پیش احمد ملاشاهی معاونت خبر صدا وسیما استان در یادداشتی مسئولان آب و فاضلاب را رهنمون داده بودند که به جبران این مشکل و معضل ، جا دارد این عزیزان یا هزینه آب سالم را پرداخت کنند و یا هزینه آب ناسالمی که به مردم می دهند کاهش دهند، اما از آنجا که گردن این مسئولان بسیار کلفت است و پشتشان هم شاید به کوهی به نام استاندار گرم است اصلا خم به ابرو نیاوردند و بیخیال درد مردم به کار روزمره خویش ادامه می دهند.

 

 

البته ناگفته نماند که اعلام کردند که کربن فعال خریداری شده که همان هم نیز از طرف کارشناسی بیان شد که قبلا هم از این مورد در چرخه تصفیه کردن آب استفاده می شده است و قول یکی دو هفته آنها برای رفع این معضل نیز عملی نشد.

 

 

در نظریه ای دیگر احمد قنبری رئیس اسبق دانشگاه انگشت اتهام را به سوی دانشگاه زابل و فعالیت های آن در نزدیک مخازن چاه نیمه نشانه رفت که این هم از سوی مسئولی پاسخی داده نشد.

 

 

در این خصوص یکی از شهروندان نظریه ای جدید به ذهنش رسیده و برای ما ارسال نموده است که آنرا به سمع نظرتان میرسانیم تا بر انبوه نظریه ها افزوده شود.

 

 

هرچند به قول معروف این حرف ها آب در هاون کوبیدن است در برابر این مسئولان که غمی جز حفظ موقعیت و صندلی خویش ندارند.

 

 

شاید اگر اخبار اوضاع آب شرب را با دقت خوانده باشیم،بتوانیم پازل این قضیه رو به راحتی کنار هم و سر از اتفاقات عجیب در بیاوریم.

 

 

بهترین راه که میتوان مردم را از نماینده مایوس کرد، بحث اعتراضات دکتر دهمرده و دکتر کیخا و امامان جمعه شهرستان های زابل ودیگرشهرستان را حتماخوانده و شنیده ایم.

 

 

اما سکوت، رئیس اداره آب و توهین به شعور مردم و بازی با کلمات آن را شنیده ایم و همچنین دیگر مسئولان شهر ما، رئیس اداره علوم پزشکی، فرماندار، استاندار که قطار این بازی را کامل میکنند.

 

 

جای سوال نیست؟؟؟ تا به حال سابقه ای این چنین برای آب شرب اتفاق نیفتاده، چرا بعد از انتخابات و در کابینه ای که همه اعضا آن اصلاح طلب بوده، یک اصولگرا واردشود؟؟؟

 

 

چرا قبل انتخابات مشکل آب نداشتیم؟؟؟

 

 

عوامل و مقصر این اتفاق چرا معرفی نمیشوند؟؟؟

 

 

چرا دیگر مسولان شهر با نمایندگان برای رفع موضوع هم صدا وهم پیمان نمیشوند؟؟؟

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37013

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سلام
    بهتراست تصاویرصف های مردم درانتظار پرکردن گالن های آب رادر مراکزفروش آب تصفیه گرفته وبرای اخبار بیست وسی بفرستید شاید گوش مسئولین محترم شنوای درد جند ماهه مردم شود دیگر مردم را خسته کرده اند از این همه دروغ ووعده های مسخره!!