محله ای محروم از تیر برق در روستای هوشک در ورودی شهر سراوان

  • کد خبر : 37010
  • ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۵
محله ای محروم از تیر برق در روستای هوشک در ورودی شهر سراوان

به گزارش گندم خبر: یکی از اهالی هوشک به خبرنگار ما گفت: یک قطعه زمین که واگذاری بنیاد مسکن بود را خریداری نمودم و منزلم را با هزار امید در این روستا ساختم اما هم اکنون با گذشت دو سال از ساخت مسکن هنوز در شهرک جدید هوشک تیربرق نصب نگردیده و هیچ امتیاز برقی […]

به گزارش گندم خبر: یکی از اهالی هوشک به خبرنگار ما گفت: یک قطعه زمین که واگذاری بنیاد مسکن بود را خریداری نمودم و منزلم را با هزار امید در این روستا ساختم اما هم اکنون با گذشت دو سال از ساخت مسکن هنوز در شهرک جدید هوشک تیربرق نصب نگردیده و هیچ امتیاز برقی هم داده نمی شود.

 

 

این فرد تصریح کرد: بعد مراجعه به اداره برق گفته شد که از اول مرداد امتیاز برق هوشک روستایی محاسبه شده و چیزی به نام برق آزاد که دیگران گرفته بودند، نداریم در حالی که ما هنوز از این نعمت بی بهره ایم.

 

در ادامه مسئولین اداره برق گفتند: فقط تا فاصله پنجاه متری منزل به تیر برق امتیاز برق داده می شود که منزلم در پانصد الی ششصد متری تیرهای برق است.

 

 

این شهروند گفت؛ اداره برق می گوید باید تا آمدن اعتبار صبر کنیم تا تیر برق نصب کنند بعد امتیاز واگذار شود.

 

 

وی گفت: که این معضل تنها مشکل شخص من نیست همسایه های من به نامهای ملازهی، حسینی، اطلسی، دهواری، مهرانپور، الهیاری، رئیسی، گمشادزهی و غیره
نیز دچار همین مشکل هستند.

 

 

وی در ادامه اظهار داشت: که این منطقه آب لوله کشی هم نداشت که بامشارکت همسایه ها خاک برداری را انجام دادیم و دو حلقه لوله سه اینچ خریداری کردیم تامشکل آب شرب حل شود و توانستیم آب را به درب منازلمان برسانیم.

 

 

ما شهروندان هوشک معضل برق را بارها به شوراهای اسلامی روستا عنوان داشتیم که آنها هم این موضوع را بارها پیگیری کردند اما دریغ از نتیجه ای که حاصل شود.

 

 

هوشک، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرسچتان سراوان در استان سیستان و بلوچستان ایران است. این روستا در دهستان حومه قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۳٬۹۸۷ نفر (۷۶۵خانوار) بوده است.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37010
  • دیدگاه‌ها برای محله ای محروم از تیر برق در روستای هوشک در ورودی شهر سراوان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.