ثبت نام در پروژه آموزش ۱۰۰۰ نیروی کار در حوزه مشاغل گاز سیستان و بلوچستان

 • کد خبر : 37003
 • ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰
ثبت نام در پروژه آموزش ۱۰۰۰ نیروی کار در حوزه مشاغل گاز سیستان و بلوچستان

گــنــدم خــبـــر: جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان با همکاری شرکت ملی گاز ایران برگزار می کند:   آموزش ۱۰۰۰ نیروی کار در حوزه مشاغل گاز   برای ثبت نام در این طرح آموزشی به لینک ثبت نام فراخوان  مراجعه کنید.   عنوان پروژه: طرح جامع آموزش و تربیت  نیروی کار بومی ، مورد نیاز توسعه صنعت […]

گــنــدم خــبـــر: جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان با همکاری شرکت ملی گاز ایران برگزار می کند:

 

آموزش ۱۰۰۰ نیروی کار در حوزه مشاغل گاز

 

برای ثبت نام در این طرح آموزشی به لینک ثبت نام فراخوان  مراجعه کنید.

 

 • عنوان پروژه:

طرح جامع آموزش و تربیت  نیروی کار بومی ، مورد نیاز توسعه صنعت گاز در استان سیستان و بلوچستان

 

 • اهداف:

تربیت افراد بومی جهت احراز مشاغل فنی و تخصصی

 

انتقال ایمن و پایدار گاز در سطح استان

 

ایجاد بستر های لازم جهت اشتغال پایدار برای ۱۰۰۰ نفر از جوانان و فارغ التحصیلان استان

 

محرومیت زدایی از سطح استان با ایجاد مشاغل

 

 • شرح پروژه:

از آنجا که بر اساس سیاست­های کلان کشور و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید  مقرر گردیده است درسال­های ۹۵ و ۹۶ استان سیستان و بلوچستان به شبکه سراسری توزیع و انتقال گاز ملحق گردد و از طرفی تحقق این مهم مستلزم تربیت نیروی انسانی متخصص در زمینه های بهره برداری از تجهیزات، تعمیرات و نگهداری، نصب و سرویس ادوات گازرسانی، لوله کشی گاز خانگی و تجاری می باشد و از سوی دیگر در سطح استان جمعیت دانش آموخته جویای کار بسیار زیادی وجود دارد که حفظ، صیانت و بهره برداری از تجهیزات و سرمایه های تاسیسات گازی استان را می توان با آموزش مناسب به عهده نیروهای بومی منطقه سپرد.

 

طی این طرح که با همکاری شرکت ملی گاز ایران انجام خواهد گردید  ۱۰۰۰ دانش آموخته بومی بیکار استان به جهاد دانشگاهی مراجعه خواهند کرد و تعداد ۹۸۵ نفر از متقاضیان گروه­های هدف از جمله دانش آموختگان بومی منطقه در دوره­های مختلف آموزشی  اعم از: اصول بهره برداری ایستگاههای تقلیل فشار، امدادگر گاز، نقشه کشی، جوشکار خطوط تغذیه و توزیع ،لوله کش گار خانگی و تجاری ، کنتور خوان و توزیع قبوض ؛ ناظر طرحهای گازرسانی و…  آموزش داده می شوند و ۱۵ نفر نیز  طی فرایند آزمون و مصاحبه های ویژه انتخاب شده و طبق آخرین متدهای آموزشی روز دنیا در حوزه کارآفرینی و به منظور ایجاد بنگاههای اقتصادی آموزش داده خواهند شد .

 

این ۱۰۰۰ نفر پس از کسب مهارت­ها و احراز قبولی در آزمون گواهینامه معتبر جهاد دانشگاهی را دریافت خواهند نمود که از این رهگذر بستر جذب و پذیرش این افراد در بازار کار گاز رسانی استان فراهم خواهد گردید.

 

لازم به ذکر است هزینه های آموزش این ۱۰۰۰ نفر ۸۵% توسط دولت محترم تدبیر و امید(شرکت ملی گاز) و ۱۵% توسط شخص فراگیران پرداخت خواهد شد.

 

در طول دوره علاوه بر آموزشهای تئوری،آموزشهای عملی در سایت ها و کارگاههای مجهز با بهره گیری از اساتید خبره پروازی و چندین بازدید از ایستگاههای انتقال و تقلیل فشار در استان کرمان و عسلویه با استانداردهای بالای آموزشی برنامه ریزی شده است که کلیه هزینه های ایاب و ذهاب،اسکان و پذیرایی میان وعده و ناهار(روزانه) در کل کلاسهای تئوری و عملی در تمام این ۶ ماه توسط جهاد دانشگاهی تامین خواهد گردید.

 

این دوره شامل بیش از ۱۲۸۰۰۰ نفر ساعت آموزش خواهد بود.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37003

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
 1. باسلام این جانب خانمی ۲۷ساله لیسانس حسابداری دارای مدارک پیشرفته icdl پیشرفته کامپیوتر ازجهاددانشگاهی هستم چندسال جلوترگرفتم آیامیتونم برای کارثبت نام کنم راهنماییم کنیدممنونم

 2. ممنون از دولت تدبیر وامید،کجا وچطوری ثبت نام کنیم

 3. سلام.چراسایتش باز نمیشه.یعنی ظرفیت تکمیل شده

 4. سلام چراسایت بازنمیشه؟؟
  لطفا جواب بدین

 5. سلام برچی سایت باز نمیشه