برای رضای خدا مشکلات را حل کنید / وعده ها چی شد ؟

 • کد خبر : 36985
 • ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱
برای رضای خدا مشکلات را حل کنید / وعده ها چی شد ؟

گــنــدم خـبــر: نماز جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان در مصلی المهدی (عج) این شهر برگزار شد.    متن کامل خطبه ها:   تمام شئون زندگی مان حسینی باشد   حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا گفت: به روایتی امروز شهادت امام زین العابدین […]

گــنــدم خـبــر: نماز جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان در مصلی المهدی (عج) این شهر برگزار شد.

 

 متن کامل خطبه ها:

 

تمام شئون زندگی مان حسینی باشد

 

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا گفت: به روایتی امروز شهادت امام زین العابدین (ع) و ورود کاروان اسرا به کوفه در سال ۶۱ ه . ق است ؛ چه عزیزانی قربانی شدند تا دین بماند ، پس دیندار ، اهل نماز ، اهل روزی حلال و حـرام باشیم ؛ حق الناس نمی گذارد به حسین (ع) برسیم ، نکند سینه زن و عزدار حسین باشیم ولی تفکر ما ، حرف زدن مـا ، لقمه ی ما ، تربیت فرزند و بطور کلـی زندگـی ما شبیه یاران یزید باشد .

 

 

لبیک یا حُسین یعنی اگر مسلم ابن عقیل را یاری نکنی حجت خدا به گوی قتلگاه می رود

 

وی گفت: لبیک یا حسین را از امام راحل و شهدا یاد بگیریم ، لبیک یا حسین  را از نایب امام زمان (ع) رهبر عزیزمان یاد بگیریم ؛ لبیک یا حسین یعنی از قدرت پوشالی دُشمن نترس ، یعنی ذلت تبعیتِ از دشمن را نپذیر ، یعنی یزید زمان خود را بشناس ؛ لبیک یا حسین یعنی نکند به امان نامه و لبخند دشمن اعتماد کنی ، یعنی مواظب نفوذ دشمن به وسیله مذاکره وFATF باش و اگر مسلم ابن عقیل را یاری نکنی حجت خدا به گوی قتلگاه می رود ؛ اگر ولی فقیه که نایب امام زمام (ع) را که پرچم اسلام در دستش است و آبرو و وجه اسلام می باشد تنهایش بگذاری ، به امام زمان (عج) جفا کـردی و به امام زمانت نمیرسی ؛ لبیک یا حسین یعنی حسین فهمیده باش و راه را بر دشمن ببند حتی به قیمت قطعه قطعه شدن همه اعضایت .

 

 

 

چه می دانیم امر به معروف و نهی از مُنکـر امام حسین (ع) یعنی چه ؟

 

امام جمعه شهرستان زابل گفت: لبیک یا حسین یعنی میر حسینی باش مثل شیر غرش کن تا وجودت باعث دلگرمی دوستان و ترس دشمن باشد ، شجاع باش اگـرچه می دانی تیر دُشمن جمجمه ات را می شکافد ؛ لبیک یا حسین یعنی اگـر آب را به خیمه بستند و اگـر تحریم شدید شد نکند سست شوی و تسلیم دشمن بشوی و مقاومت را از دست بدهی و لبیک یا حسین یعنی هیهات منا الذله و فرمودند : ارید ان آمُرَ بالمعروف و اَنهی عن المنکر ؛ چه می دانیم نهی از مُنکـر امام حسین (ع) یعنی چه ؟ امر به معروفش یعنی چه ؟

 

 

سوء مدیریت یک نحوه ظلم است ، چه عامدانه و چه عالمانه

 

خطیب نماز جمعه زابل گفت: اگر صُحبت از ظلم یک مسئول به افـراد مطرح می شود این نه اینکه حتماً خیانتی یا جنایتی مرتکب شده است ، بلکه سوء مدیریت یک نوع ظلم است چه عامدانه و چه عالمانه باشد  .

 

وی گفت: اگر معلم ، تدریس بلد نباشد بداند یا نداند در حق دانش آموز ظلم کرده است ؛ اگـر فرمانده میدان جنگ ، کارش را بلد نباشد و باعث از بین رفتن نیروهایش شود آن فرمانده ظلم کـرده است و اگر مسئولی سوء مدیریت داشته باشد ، عامدانه و عالمانه یک نحوه ظلم است ، ما گفتیم تا عیوب برطرف شود و سازکـارها تصحیح گـردد .

 

برای رضای خدا مشکلات را حل کنید / وعده ها چی شد ؟

 

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا تاکید کرد: استاندار محترم با معاونین شان ، نمایندگان استان و منطقه بخصوص فرمانداران بنشینند برای خدا مشکلات را حل کنند .

 

چه شد بازارچه مرزی ؟ که قرار بود منطقه را متحول کند…

 

چه شد تجارت چمدانی و پاس مرزی ؟

 

چی شد منطقه آزاد ؟؟

 

چرا بعد از ثبت جهانی شدن شهر سوخته  تحولی در صنعت گـردشگـری و جذب توریست دیده نمی شود ؟

 

چرا آزاد راه زابل ـ زاهدان تکمیل نشد ؟ در زمانی از امنیت راه ها در استان صحبت می کنید که در همان هفته تصادف مرگبار داشتیم .

 

 

اگر از کم کـاری و سوء مدیریت مسئولینی که بارها بطـور عـام تذکـر داده شده انـد صحبت شود آیا اهانت به شخصیت شان است ؟

 

وی گفت:  ما نگفته ایم بدون هماهنگی ۲۰ میلیارد تومان درآمد مرز را برداریم ، گفتیم با نمایندگان جلسه گرفته شود و این موضوع بصورت قانون مصوب گردد .

 

از کم کـاری و سوء مدیریت مسئولینی که بارها بطـور عـام تذکـر داده شده انـد صحبت اگر شود آیا اهانت به شخصیت شان است ؟

 

آیا شرمندگـی کارگـر شهرداری که چند ماهه حقوق نگرفته ، اهانت نیست ؟

 

اشک چشم مَرد جلوی همسر  و بچه هایش ، بی احترامی به شخص و شخصیت نیست ؟

 

وی افزود: ما عرض می کنیم تا اطلاع ثانوی از درآمد مرز کمک به شهرداری شود که از نعمت ارزش افزوده املاک بهره مند نیست ، از نعمت پروانه ساخت و سـاز بهره مند نیست و ملکی جهت فروش ندارد .

 

وی در ادامه گفت: میگوییم قراردادی نوشته شود که از پول فروش آب چاه نیمه که سازمان آب زاهدان بهره مند

 

 می شود شهرستان های شمال استان هم بهره مند شوند از همین آبی که به وسیله ارزش افزوده ی املاک ، شهرداری زاهدان متحول شده است .

 

ما دوشادوش همه مسئولین عزیز هستیم

وی گفت: ما در خدمت همه مسئولین عزیز هستیم ، دوشادوش استاندار محترم که زحمت می کشند ، دوشادوش نمایندگان مجلس اعم از نمایندگان منطقه و استان ، دوشادوش فرمانداران محترم و همه مسئولین حرکت می کنیم ، دست همه را می فشاریم و همه ی ما سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم .

 

 

دوره حاشیه امن خبری سیستان گذشت ، مسئولین متوجه باشند

 

خطیب نماز جمعه زابل تاکید کرد: مردم و جوانان ما مطالبه گراند و با سروصدا خسته نمی شوند ،بلکه بر انگیزه شان افزوده می شود و به فرمایش پدر مهربانشان رهبر عزیزشان مطالبه گراند ، چون سرنوشت منطقه خودشان دست خودشان است و نسبت به تنگه اُحُد بی تفاوت نیستند .

 

رسانه های ما بیدار و با چشم ریز بین و نقّادانه ، خودشان را در خدمت تعالی و پیشرفت نظام اسلامی وقف کردند و از تنگه ی اُحُد ایران اسلامی با جان  و دل حفاظت می کنند .

 

دوره ی حاشیه امن خبری سیستان گذشت ، مسئولین متوجه باشند ما دوشادوشان حرکت می کنیم و مثل برادر در کنارشان هستیم ، کار ببینیم تشویق ، تقدیر و تشکر و اگر کمکاری و بی توجهی ببینیم تذکر ، اعتراض و پی گیر هستیم .

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36985

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 9در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۹
 1. احسنت و درود بر امام جمعه شجاع و مطالبه گر زابل،حرف وسخن تمام مردم زابل همین تریبون است وعده های سرخرمن چی شد جناب استاندار

 2. سلام خدمت امام جمعه زابل این حرفاکه تکرارحرفهای هفته قبل بود

 3. باید شهر زابل هر چه سریعتر از حالت مرده شهری خارج شود ایجاد یک پالایشگاه و احداث یک کارخانه از زیر شاخه های محصولات پتروشیمی و یا احداث خود شرکت گاز(در صورت انتقال خط شاه لوله اصلی گاز به سیستان) باعث ایجاد امید به زندگی در زابل و ماندن در این شهر میشود احداث ایستگاه راه آهن بزرگ و شکیل و یا ایجاد چند کارخانه که باعث اشتغالزایی برای جوانان شود از دیگر راه حل های کوتاه مدت برای ماندگاری مردم در سیستان و عدم مهاجرت از سیستان است سیستان باید هر چه سریعتر به قطب صنعتی تبدیل شود!در ضمن کارمندان هم همه متقاضی انتقال به سایر شهرستانها هستن باید جلوی این داستان گرفته شود و آن هم با اضافه کردن حقوق آنها به طور قابل توجهی راه دیگری ندارد و الا همه کارمندان از سیستان دارن میرن و تمام دارایی و ثروتشون رو هم دارن از سیستان خارج میکنن نمیدونم آقایون نماینده چرا به این زودی وعده هایی که در دوره تبلیغات به مردم دادن رو فراموش میکنن اگر نمایندگان مراجعه بکنن به سی دی های سخنرانی هایشان و بروشورها و…سی دی های مجالس مختلفی که در نقاط مختلف سیستان شرکت کرده و وعده های رنگارنگ و گوناگونی که به مردم داده اند همه وعده هایشان به مردم به یادشان می آید !!!مردم سیستان دچار نسیان و فراموشی نیستن!

 4. والله اینها حرفهای هر هفته ایشان هست با این تفاوت که تا قبل انتخابات مجلس خطاب به نمایندگان بود! اما الان خطاب به استاندار و فرماندار هیرمند
  الله اکبر

 5. در سیستان باید مردم مشکل مسئولین را حل کنند نه مسئولین مشکل مردم را شرایط اینچنین است -صدای مردم سیستان سالهاست که خاموش است

 6. حرف ها تکراری است چون ژست های خدمت دوستان مسئول تمامی نداره. جالبه امام جمعه هم برای حرفاش باید جواب پس بده و دوستان که در زدن بلوف و عوام فریبی افکار عمومی نجومی عمل می کنند در حاشیه امنیت هستند. خیلی خودجوش هم نظرات نقد امام جمعه افزایش پیدا کرده:) وظیفه امام جمعه اینه که روشنگری کنه و تذکر بده . امروز نماینده های ولی فقیه در شهرستانها فردا هم به رهبری می رسند که چرا حرفاشون تکراریه و…
  الله اکبر

 7. بنده خدا همین امام جمعه زابل از نگرفتن حقوق کارگران شهرداری صحبت میکنه بقیه که به بی خیالی میگذرانند بعد از ۴ ماه بدون حقوقی چطور تحمل زندگی با این خرج بالا داد

 8. احسنت بر امام جمعه شجاع و مطالبه گر شهرمان

  لبیک یا خامنه ای

 9. احسنت اما کو گوش شنوا