آیا عوارض به طور کامل از ماشینهای ترانزیتی خارجی گرفته می شود و سهم مردم سیستان از این عوارض چقدر هست؟

  • کد خبر : 36978
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴
آیا عوارض به طور کامل از ماشینهای ترانزیتی خارجی گرفته می شود و سهم مردم سیستان از این عوارض چقدر هست؟

گــنــدم خـبــر: نماز عبادی سیاسی این هفته شهر بنجار به امامت حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.   متن کامل خطبه ها؛   حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا در خطبه اول به بیان ویژگیها و صفات انسانهای متقی پرداخت و بیان کرد: که تقوا و پرهیزگاری باعث عزت دنیا […]

گــنــدم خـبــر: نماز عبادی سیاسی این هفته شهر بنجار به امامت حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.

 

متن کامل خطبه ها؛

 

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا در خطبه اول به بیان ویژگیها و صفات انسانهای متقی پرداخت و بیان کرد: که تقوا و پرهیزگاری باعث عزت دنیا و آخرت می شود و برای کسب تقوا باید زندگانی ائمه و علما را الگو و سرمشق خود قرار داد و در سایه تقواست که انسان به مقام قرب الهی می رسد.

 

 

خطیب نماز جمعه شهر بنجار در خطبه دوم با اشاره به ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران پاکش مهمترین درس قیام امام (ع) استکبار ستیزی و مبارزه با ظلم و طاغوت بود که با توجه به جمله کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا همیشه یک جبهه حق و یک جبهه باطل هست و یزید و طاغوت زمان ما امریکا و اسراییل و داعش و آل سعود هستند که باید با آنها مبارزه کنیم.

 

 

وی گفت: با توجه به صفت استکبار ستیزی جمهوری اسلامی ،مسئولین مواظب تحرکات مشکوک و منافقانه سفیران انگلیس و آلمان و فرانسه که از اعضای سازمان جاسوسی کشورهای مزبور هستند باشند که باعث فتنه آفرینی جدیدی در کشور نباشیم.

 

 

در ادامه با توجه به روز صادرات خواستار توجه بیشتر مسئولین به حمایت از تولید و اقتصاد داخلی شد که با امضاء قرادادهای مختلف سکوی پرتاب برای واردات اجناس بی کیفیت خارج نشویم.

 

 

وی به مسئله مهم مرز و استفاده درست مرزنشینان از مرز اشاره کرد و چند سئوال از مسئولین در باره این موضوع پرسید:

 

۱_ آیا سوء استفاده های خرد و کلان از مرز توسط افراد سود جو می شود یا نه

 

 

۲_ آیا عوارض به طور کامل از ماشینهای ترانزیتی خارجی گرفته می شود و سهم مردم سیستان از این عوارض چقدر هست؟

 

 

۳_ ایا امتیازات مثل تاسیس پمپ بنزین و پارکینگ طبق بخشنامه ها و قوانین صورت می گیرد یا براساس روابط است؟

 

 

وی تاکید کرد: دستگاههای نظارتی و امنیتی درباره این موضوعات ورود پیدا کنند و به مردم جواب شفاف دهند و به شبهات مردم در این راستا جوابگو باشند.

 

 

پارسا امام جمعه شهر بنجار با توجه به سالروز شهادت امام سجاد(ع)بیان کرد: که امام سجاد با سخنرانی ها و خطبه های آتشین باعث زنده نگه داشتن حادثه عاشورا شد و باعث رسوا شدن امویان و یزیدیان شد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36978

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. سلام پارکینگ که پولش میرود داخل جیب اقای میر و نیروی انتظامی تمام خودرو های ترانزیت بیمه‌ای آنها بیمه ایران است حالا هر بیمه ای عوارض شرکت نفت در گمرک حضور دارد برای خودشان سرکیسه میکنند گمرک هم ارزیاب اونجا ایستاده پول گمرک را می گیرد باز هم برادران ناجا بی نصیب نیستند خودم یکسال درخدمت پل ابریشم بودم

  2. با سلام تماما به صورت روابط اگر راست میگویند بیایند بگویند جواب بدهند به چه کسی طبق قانون داده اند