لازمه رشد و توسعه هر کشور نیاز به داشتن آمار و اطلاعات سالم و دقیق است/ همه با ماموران سرشماری عمومی همکاری داشته باشند

  • کد خبر : 36683
  • ۰۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۶
لازمه رشد و توسعه هر کشور نیاز به داشتن آمار و اطلاعات سالم و دقیق است/ همه با ماموران سرشماری عمومی همکاری داشته باشند

گـــندم خـــبر : متن خطبه های نماز جمعه شهرستان چابهار مورخه ۹ مهرماه ۱۳۹۵ به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی امام جمعه معزز شهرستان به شرح زیر به استحضار می رسانیم:   حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی در ابتدا خطبه اول همگان را به تقوای الهی توصیه و از ارتکاب به […]

گـــندم خـــبر : متن خطبه های نماز جمعه شهرستان چابهار مورخه ۹ مهرماه ۱۳۹۵ به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی امام جمعه معزز شهرستان به شرح زیر به استحضار می رسانیم:

 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی در ابتدا خطبه اول همگان را به تقوای الهی توصیه و از ارتکاب به معاصی نهی فرمودند و در ادامه نیز به دنبال سلسله مباحث هفته های گذشته در خصوص آثار سوء غفلت گفتند: از آثار غفلت، قساوت قلب و قلب مردگی و کور دلی است.

 

 

وی افزود: انسان غافل از نظر بصیرت کور است و چنین انسانی نسبت به ظلم و گناه بی تفاوت است.

 

 

وی در ادامه گفت: غفلت کارهای خوب و حسنه را نابود میکند مانند یک استکان سرکه در یک منبع بزرگ شیر. بنابراین باید متوجه غفلت باشیم که دچار آن نشویم.

 

خطیب جمعه چابهار در خطبه های دوم توصیه به رعایت تقوا فرمودند و گفت: اسلام ناب محمدی به ما حمایت از مظلومان جهان را می آموزد.

 

 

وی افزود: در حمایت از مظلومان، قید مذهبی شرط نیست و باید ندای مظلومیت را جواب داد و اگر از مظلوم حمایت نکنیم مسلمان نیستیم.

 

 

امروز مدافعان حرم ندای مظلوم را لبیک گفتند.

 

 

وی در خصوص روز جهانی سالمندان افزودند: ما باید به سالمندان و بزرگان احترام بگذاریم چرا که پیامبر اسلام فرمود: بزرگان را احترام کنید تا در قیامت همنشین من شوید.

 

امام جمعه معزز شهرستان چابهار ضمن تبریک هفته ناجا و خدا قوت به رزمندگان نیروی انتظامی، گفتند: امروز به خاطر زحمات نیروی انتظامی و امنیتی، همه جای کشور از قبیل مرز و صحرا و دریا دارای امنیت مطلوب است و مردم وظیفه دارند از این زحمات تشکر کنند.

 

همچنین در خصوص آغاز ماه محرم گفتند: آغاز ماه محرم ، هفته امر به معروف و نهی از منکر است مردم و مسئولین باید این دو اصل را فراموش نکنند و این امر را جدی بگیرند تا جامعه اصلاح شود. هدف قیام امام حسین علیه السلام امر به معروف و نهی از منکر بوده است.

 

در پایان با توجه به آغاز سرشماری عمومی گفتند: رشد و توسعه هر کشور نیاز به داشتن آمار و اطلاعات سالم و دقیق لازم است لذا همه با ماموران مربوطه، همکاری داشته باشند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36683
  • دیدگاه‌ها برای لازمه رشد و توسعه هر کشور نیاز به داشتن آمار و اطلاعات سالم و دقیق است/ همه با ماموران سرشماری عمومی همکاری داشته باشند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.