شیوه ها و علائم هشدار دهنده مدرن و به روز را در خیابان های زابل جست و جو کنید

  • کد خبر : 34762
  • ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
شیوه ها و علائم هشدار دهنده مدرن و به روز را در خیابان های زابل جست و جو کنید

گندم پرس: یکی از شهروندان با ارسال تصاویر و یک متن از شیوه های جدید و به روز شهرداری و اداره آب و فاضلاب شهرستان زابل خبر داد و گفت: وقتی به محل نزدیک می شوید با احتیاط از آنجا گذر کنید و در هنگام عبور لوازم ضروری مانند زنجیر چرخ و غیره فراموش نشود!!! چرا […]

گندم پرسیکی از شهروندان با ارسال تصاویر و یک متن از شیوه های جدید و به روز شهرداری و اداره آب و فاضلاب شهرستان زابل خبر داد و گفت: وقتی به محل نزدیک می شوید با احتیاط از آنجا گذر کنید و در هنگام عبور لوازم ضروری مانند زنجیر چرخ و غیره فراموش نشود!!! چرا که خطر در کمین است و امکان هر گونه اتفاقی وجود دارد.

IMG_20160703_104652

مهدی پور راهدار به خبرنگار گندم پرس گفت: بر روی سر منهول فاضلاب شن ریخته شده است و با قرار دادن چند عدد لاستیک روی آن طرحی نوین و جدید را در امر اطلاع رسانی و هشدار پایه ریزی کرده اند.

این شهروند در ادامه گفت: البته اینجا همان تقاطع معروف خیابان ژیانی و پاسداران است که چند وقت پیش خبرش را منتشر کردید (درد دل های مردمی/قابل توجه جناب شهردار: شهرداری فقط خیابان باقری یا مدرس نیست!!!)ولی هیچ گونه جوابیه عملی و یا کتبی از طرف مسئولان مرتبط با موضوع منتشر نشد.

IMG_20160703_104816

وی افزود: جای منهول برای هشدار ،لاستیک گذاشته اند و این طرح برای همه اعجاب انگیز شده است چرا که یک روز شهرداری آب پاشی می کند یک روز شن ، یک روز آجر و هیچکس هم نمی داند که برای سامان بخشی به این وضعیت چه برنامه ای در سر دارند.

IMG_20160703_104743

گندم پرس؛ شایسته است مسئولین اداره آب و فاضلاب و شهرداری زابل مشکلات موجود در تقاطع خیابان ژیانی و پاسداران را بررسی،کارشناسی و رفع نمایند.

برای عضویت در کانال تلگرامی گندم پرس و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34762

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. مگه داریم، مگه میشه؟ زابل و لاستیک؟ اصلا نداریم، جوسازی نکن آقا.

  2. لطفا گندم جان یک زحمتی بکشید نظرنمایندگان محبوب زابل رادررابطه بامسائل شهری وشهرداری جویا شوید.واینکه آیا می توانند درانتخاب شهردار ورود پیدا کنند.

  3. باسلام
    بازهم شهرداری بازهم ‌ژیانی وباز هم آب فاضلاب ولاستیک این داستان سردراز دارد……

  4. زابل شهر عجایب!!!!!