شارژ کارت های تردد برای دانشجویان روزانه بصورت رایگان

  • کد خبر : 36646
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۲
شارژ کارت های تردد برای دانشجویان روزانه بصورت رایگان

گـــندم خـــبر :  سال تحصیلی جدید، هر سال با مشکلات ریز و درشت برای دانش آموزان و دانشجویان آغاز می شود و در ابتدا سال تحصیلی شاهد ارسال گلایه های زیادی در خصوص مشکلات دانشگاهها و مدارس می باشیم.     گلایه های ارسال شده توسط دانشجویان دانشگاه زابل مبنی بر دریافت هزینه تردد و […]

گـــندم خـــبر :  سال تحصیلی جدید، هر سال با مشکلات ریز و درشت برای دانش آموزان و دانشجویان آغاز می شود و در ابتدا سال تحصیلی شاهد ارسال گلایه های زیادی در خصوص مشکلات دانشگاهها و مدارس می باشیم.

 

 

گلایه های ارسال شده توسط دانشجویان دانشگاه زابل مبنی بر دریافت هزینه تردد و افزایش هزینه تردد ما را بر آن داشت تا در گفتگوی تلفنی مشکلات را با رئیس دانشگاه زابل در میان بگذاریم.

 

 

موسی بهلولی در گفتگو تلفنی با خبرنگار ما گفت: کارت تردد دانشجویان دانشگاه زابل حل شده است و به دلیل اینکه قرارداد ها تا ۳۱ شهریور بوده و سال گذشته هزینه تردد برای دانشجویان و دانش آموزان ساعتی و هزینه آن حدود ۲۰۰ تومان هر رفت و برگشت بوده است.

 

 

وی گفت: در سال جدید شهرداری هزینه را ۸۰۰ تومان و چهار برابر سال قبل اعلام کرد که با مذاکرات صورت گرفته با شهرداری همان ۲۰۰ تومان پذیرفته شده است.

 

 

رئیس دانشگاه زابل افزود: دانشگاه کارت های تردد را برای دانشجویان روزانه شارژ خواهد کرد و در اختیار دانشجویان قرار خواهد داد و دانشجویان روزانه در این خصوص هزینه ای را پرداخت نمی کنند و رفت و برگشت بصورت رایگان می باشد.

 

وی در خصوص دانشجویان شبانه و هزینه تردد آنها گفت: شبانه کلا متفاوت و دارای جمعیت کمتری می باشند و دانشگاه نمی تواند کاملا پرداخت کند و هزینه تردد برای این دانشجویان بر عهده خودشان می باشد.

 

 

بهلولی در خصوص غذای سلف سرویس دانشگاه گفت: غذای دانشگاه امروز از کیفیت خوبی برخوردار بوده است و با دانشجویان در این خصوص صحبت کردیم که همه از کیفیت امروز غذا راضی بودند.

 

وی در خصوص شرایط خوابگاه گفت: اول ترم طبیعی است و جایی شاید نظافت نشده باشد و دانشجویان تازه آمده اند و رو به راه می شوند و باید دانشجویان نیز یک مقدار مراعت نظافت را بکنند.

 

 

وی گفت: دو هفته قبل بازدیدی از خوابگاهای دانشگاه داشتیم و مراقبت خود دانشجویان را نیز میطلبد و سیستم های نظافتی هم رفع خواهد شد ان شاءالله و خیلی از خوابگاه ها رنگ آمیزی شده و بعضی خوابگاهها حتی سنگ فرش کف تغییر و نظافت شده است.

 

در پایان از پاسخگویی ریاست دانشگاه زابل کمال تشکر و قدر دانی را داریم و امیدواریم موضوع قراردادهای تردد که ۳۱ شهریور ماه هر سال اعلام شد پیش از شروع سال تحصیلی در سال های آینده بررسی و رفع گردد و برای برنامه ریزی دانشجویان به اطلاع آنها برسانند.

 

 

برای عضویت در کانال تلگرامی گندم خبر و ارسال درد دل های مردمی اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36646
  • دیدگاه‌ها برای شارژ کارت های تردد برای دانشجویان روزانه بصورت رایگان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.