دیدار و نشست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با فرماندار شهرستان سراوان

  • کد خبر : 36600
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۲
دیدار و نشست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با فرماندار شهرستان سراوان

جهاندیده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان با سفر به شهرستان سراوان با درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان دیدار نمود. به گزارش گـــندم خـــبر : در این دیدار مباحث و مشکلات شهرستان در حوزه تعاون، تعاونی های مرزنشین، تأمین معیشت مرزنشینان، تسهیلات صندوق توسعه ملی، رفع موانع تولید و … مورد […]

جهاندیده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان با سفر به شهرستان سراوان با درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان دیدار نمود.

به گزارش گـــندم خـــبر : در این دیدار مباحث و مشکلات شهرستان در حوزه تعاون، تعاونی های مرزنشین، تأمین معیشت مرزنشینان، تسهیلات صندوق توسعه ملی، رفع موانع تولید و … مورد بررسی قرار گرفتند.

 

درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان در این دیدار نیز بر نیاز شهرستان به مشاغل و رشته های فنی سخن گفت و بر آموزش رشته های فنی جوانان و افراد فاقد شغل توسط مراکز فنی و حرفه ای تأکید نمود.

 

نارویی در همین راستا گرایش دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی را به سمت رشته های فنی را مهم برشمرد و افزود: دانشگاه ها در آموزش مهارت های فنی و حرفه ای اثرگذاری بسیاری دارند.

 

فرماندار سراوان همچنین فعال نمودن شرکت های تعاونی همچون سوزن دوزی، حصیربافی و … بصورت پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در قالب تعاونی با هدف رونق تولید مورد تأکید قرار داد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36600
  • دیدگاه‌ها برای دیدار و نشست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با فرماندار شهرستان سراوان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.