داستان ادامه دار فرود آمدن تیر برق در قلب کوچه!!!

  • کد خبر : 34756
  • ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲
داستان ادامه دار فرود آمدن تیر برق در قلب کوچه!!!

گندم پرس: حتما به یاد دارید این چندمین بار است که از تیر برق ها ی مزاحم می گوییم اما این مشکل همچنان در برخی نقاط شهر به چشم می خورد. وجود تیربرق در وسط کوچه،مشکل چشم گیری ست که معمولا با تبعیت خانه های مسکونی و ساختمان ها از طرح عقب نشینی و نوسازی به […]

گندم پرسحتما به یاد دارید این چندمین بار است که از تیر برق ها ی مزاحم می گوییم اما این مشکل همچنان در برخی نقاط شهر به چشم می خورد.

IMG_20160703_103110

IMG_20160703_103431

وجود تیربرق در وسط کوچه،مشکل چشم گیری ست که معمولا با تبعیت خانه های مسکونی و ساختمان ها از طرح عقب نشینی و نوسازی به وجود می آید و نکته قابل تامل اینکه ؛مگر بر نحوه انجام این طرح نظارتی از سوی ارگانهای مسئول و ناظر صورت نمی پذیرد که ساختمان با آن عظمت در کوچه و خیابان این شهر، جابه جا می شود اما تیر برق مجاور آن همچنان بر محل حضور خود پا می کوبد! ؟؟

حسین یکی از شهروندان ساکن خیابان باقری ۳۵ در پیامی به خبرنگار گندم پرس گفت: این تیرها هم چون تیری بر قلب کوچه فرو رفته است و اداره برق برای جابه جایی هیچ اقدامی در دستور کار خویش قرار نمی دهد.

IMG_20160703_103254

وی گفت: این تیر سالیان سال است که در وسط خودنمایی می کند و امیدواریم با درج این خبر مسئولی پیدا شود ! و به فکر جابه جایی این مزاحم همیشگی بیفتد!

IMG_20160703_103359

همانطور که در تصاویر مشاهده نمودید این کوچه میزبان یک میهمان ویژه است میهمانی ناخوانده که عبور و مرور صاحبان خانه را در کوچه با مشکل و خطر رویارویی با سانحه برخورد و تصادم مواجه ساخته است.

گندم پرس:از مسول محترم اداره برق شهرستان زابل درخواست پیگیری و رسیدگی به این امر و موارد مشابه را داریم .

برای عضویت در کانال تلگرامی گندم پرس و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34756
  • دیدگاه‌ها برای داستان ادامه دار فرود آمدن تیر برق در قلب کوچه!!! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.