مدیر محترم؛ میزی که برآن تکیه زده اید حاصل خون شهیدان است،پاسش بدارید

  • کد خبر : 36505
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳
مدیر محترم؛ میزی که برآن تکیه زده اید حاصل خون شهیدان است،پاسش بدارید

هفته‏ ى دفاع مقدس، یادآور حادثه‏ اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم ‏تر در سیر انقلاب ماست و هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. رهبر معظم انقلاب اسلامی   گـــندم خـــبر : هفته دفاع مقدس یادآور روزهای باشکوه حماسه آفرینی غیور مردان سرزمین مان ایران اسلامیست و زنده نگه داشتن و یادآوری […]

هفته‏ ى دفاع مقدس، یادآور حادثه‏ اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم ‏تر در سیر انقلاب ماست و هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی

 

گـــندم خـــبر : هفته دفاع مقدس یادآور روزهای باشکوه حماسه آفرینی غیور مردان سرزمین مان ایران اسلامیست و زنده نگه داشتن و یادآوری خاطرات این از خود گذشتگی ها به نحوی درست و شایسته وظیفه انسانی همه و خصوصا ارگان ها و ادارات دولتی می باشد، که در این راستا بسیار تلاش می کنند تا به جوانان و نوجوانان یادآوری شود که آرامش امروزمان به راحتی به دست نیامده است و آن را مدیون رشادت های شهدا و جانبازان و ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدسیم و جان افشانی و فداکاری دلیر مردان و شیر زنانی که گوهر زندگی شان را وقف کشور و مردمشان نمودند.

 

در این بین اداراتی هم هستند که عملکردشان در هفته ی دفاع مقدس گویای این است که تنها قصد رفع تکلیف دارند و بس !

در این خصوص می توان به یکی از ادارات بخش مرکزی شهرستان زابل اشاره نمود که با گذاشتن چند آجر و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران بر روی آن به شکلی که در تصویر زیر مشاهده می نمایید اشاره نمود .

img_20160923_160707

یکی از شهروندان با ارسال تصویر فوق در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس بعضی از ارگانها از سر رفع تکلیف اقدام به ساخت سنگر در درب ادارات می کنند ، آیا نمی شود این مورد زیباتر اجرا گردد؟

 

وی گفت: جوانان زیادی جان خود را تقدیم انقلاب نموده اند و این انقلاب شایسته بهترین هاست.

 

رسانه گندم خبر به رسم امانت نام این اداره را منتشر نخواهد کرد اما درخواست مان از مسئولین ادارات جمهوری اسلامی ایران این است که به مناسبت های ارزشمندی که بار سالها ایثار را به دوش می کشند تنها با نگاه تبلیغاتی و اعلام گزارش فعالیت اداری ننگرند و اگر قرار است در راستای فرهنگ سازی و نهادینه نمودن ارزش های دفاع مقدمی قدمی بردارند ، تمام توانشان را بکارگیرند تا نتیجه حاصله شایسته و در خور شان خون گرانبهای شهیدان مان باشد و اینگونه نشود که پرچم مقدس کشور مان را به اسم ساخت سنگر لابلای مشتی آجر و بر زمین ببینیم. خدا یاورتان

به امید سیستانی آباد

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36505
  • دیدگاه‌ها برای مدیر محترم؛ میزی که برآن تکیه زده اید حاصل خون شهیدان است،پاسش بدارید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.