کامیون های سرگردان در زابل!!!

  • کد خبر : 34593
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
کامیون های سرگردان در زابل!!!

گندم پرس: با گذر از خیابان امام رضا (ع) و ورودی شهرستان زابل شاهد حضور کامیون های کمپرسی و خاور که مصالح ساختمانی(شن، ماسه، آجر و غیره)حمل می کنند خواهیم بود. حامد یکی از شهروندان ساکن در خیابان امام رضا(ع) به خبرنگار گندم پرس از عدم جانمایی مناسب ماشین آلات در این منطقه خبر داد و […]

گندم پرسبا گذر از خیابان امام رضا (ع) و ورودی شهرستان زابل شاهد حضور کامیون های کمپرسی و خاور که مصالح ساختمانی(شن، ماسه، آجر و غیره)حمل می کنند خواهیم بود.

IMG_20160625_203308

حامد یکی از شهروندان ساکن در خیابان امام رضا(ع) به خبرنگار گندم پرس از عدم جانمایی مناسب ماشین آلات در این منطقه خبر داد و گفت: آلودگی صوتی و هوایی این ماشین آلات بسیار زیاد می باشد.

وی گفت: صدای تردد ماشین آلات سنگین از نیمه های شب آغاز و تا زمان اذان مغرب و افطار ادامه دارد و آسایش مردم را سلب نموده است.

این شهروند در ادامه به خبرنگار گندم پرس گفت: چندین مرتبه در این خصوص به مسئولین مراجعه کرده ایم و مقرر شده برای جانمایی مکانی مناسب برای خودروهای سنگین اقدام کنند ولی متاسفانه تاکنون هیچ عملی صورت نگرفته است.

وی افزود: برای ماشین آلات مخصوص حمل آجر، بالاتر از ترمینال(گاراژ) مکان مشخصی تعبیه شده است و در خصوص دیگر ماشین آلات حمل مصالح با توجه به مراجعات متعدد و قول های جناب فرماندار، شورای اسلامی و سازمان محیط زیست هیچگونه اقدامی صورت نگرفته است.

این شهروند در پایان از ارسال نامه سازمان محیط زیست استان به اداره زابل خبر داد وگفت که باز هم نتیجه ای در پی نداشته است.

عدم جانمایی مناسب باعث شده است مردم در این منطقه با آلودگی های صوتی و هوایی این ماشین آلات روبه رو باشند و می طلبد برای رفع آن مدیران زیر مجموعه اقداماتی از نوع عمل در دستور کار خویش قرار دهند.

ناگفته نماند که با کاهش ساخت و ساز در منطقه دارنندگان این وسایل نقلیه سنگین شرایط خوبی را از نظر درآمد زایی سپری نمی کنند و امید داریم با جانمایی مناسب و اطلاع رسانی دقیق شرایط کاری این رانندگان و دارنندگان کامیون ها بهبود یابد. ان شاءالله

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34593
  • دیدگاه‌ها برای کامیون های سرگردان در زابل!!! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.