بازدید امام جمعه شهر علی اکبر از قبرستانی قدیمی در چاه نیمه چهارم(علی آباد)+تصاویر

  • کد خبر : 36425
  • ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۰
بازدید امام جمعه شهر علی اکبر از قبرستانی قدیمی در چاه نیمه چهارم(علی آباد)+تصاویر

روز گذشته حجت الاسلام اشرفیان به همراه رئیس محیط زیست زابل وجمعی از مسئولان شهرستان علی اکبر از محل قبرستانی قدیمی در چاه نیمه چهارم (علی آباد) بازدید نمودند.   به گزارش گـــندم خـــبر :دراین بازدید استخوان هایی رویت گردید که مربوط میشود به کسانی که در گذشته دراین محل به خاک سپرده شده بودند. […]

روز گذشته حجت الاسلام اشرفیان به همراه رئیس محیط زیست زابل وجمعی از مسئولان شهرستان علی اکبر از محل قبرستانی قدیمی در چاه نیمه چهارم (علی آباد) بازدید نمودند.

 

به گزارش گـــندم خـــبر :دراین بازدید استخوان هایی رویت گردید که مربوط میشود به کسانی که در گذشته دراین محل به خاک سپرده شده بودند.

 

که بر اثر آب گرفتگی قبور آنان تخریب شده و استخوان ها در آب شناور گردیده بودند.

 

امام جمعه شهر علی اکبر در گفت و گو با خبر نگار گندم خبر بیان کرد: از نظر شرعی اینکه استخوان های مرده ها اینگونه از خاک بیرون است مشکل دارد و باید اقدام به تدفین این استخوان ها نمود.

 

وی در ادامه متذکر شد: مسئولانی که درآن زمان اقدام به اجرای این پروژه نموده بوده اند باید این موضوع را مد نظر میگرفته اند و اقدام به جابجایی این استخوان ها می نمودند.

 

الهام آبتین نیز گفت:قرار گرفتن این استخوان ها در مجاورت آب یک فاجعه زیست محیطی می باشد.

 

رئیس اداره محیط زیست زابل در پاسخ به سوال خبرنگار گندم خبر که آیا می تواند این موضوع دلیلی بر مشکل بوی آب باشد گفت:میتواند به عنوان یک فرضیه مهم این موضوع نگاه کرد،ولی باید آب مورد بررسی وآزمایش های تخصصی قرار گیرد.

img_20160920_155406

 

img_20160920_155512

 

img_20160920_155613p

 

img_20160920_155817

 

img_20160920_155929

 

img_20160920_160139

 

img_20160920_160343

 

img_20160920_160542

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36425

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
  1. نمایندگان رو بایید به آنجا می بردید تا دیگر بوی بد آب رو تکذیب نکنند

  2. شهر ما شده شهر ارواح با این بی تدبیری

  3. این هم از چاه نیمه ۴ از ابتدا احداث چاه نیمه ۴ در این مکان اشتباه بود به دلیل فرو رفتن آب در قسمتی از چاه نیمه۴ ، احداث چاه نیمه ۴ به قیمت از بین رفتن تالاب بین المللی هامون تمام شد و هم چنین از رونق افتادن کوه خواجه (به دلیل خشک شدن آب های اطراف کوه خواجه) و دهها دلیل دیگر

  4. دوستان مرگ بر کسانی که انچه را برای خود نمیپسندند برای دیگران روا داشته باشند

  5. پس با این اوصاف برای بعضی از بیماری ها نباید به دنبال عوامل خارجی بگردیم بستر مریضی ها در آب مصرفی ما فراهم است مسولان دلسوخته با این وجود که مردم برای آب آشامیدنی خود مشکل دارند با چه توجیهی خط لوله دوم را برای زاهدان انتقال دادن.چرا سلامتی و جان مردم برای بعضیها اهمیت نداردحال هی بگویید آب جنازه های افاغنه رو با خودش وارد چاه نیمه کرده از داخل اتاق در بسته اداره یا خانه نسبت به آلودگی آب نظر می دهند شما رو به خدا اگه جان مردم برای شما اهمیت ندارد اقلا به فکر زن و بچه خودتان باشید چون باالاخره همه از همین آب استفاده میکنیم شاید هم نه آقایان از آب معدنی و آب تصفیه کن استفاده میکنن پس خدا بر مردم مستضعف رحم نماید.

  6. ازدست ایناهرچی بگید بر میاد،حالا حتما منت هم سر مردم مظلوم زابل میزارن،که این آب،آب حیات هست بخورید جاودانه میشیدیه نسبتی هم به حضرت خضرمیدن.

  7. سلام شما روزهای خوب رفتید من سه سال پیش ا ز انجا باز دید کرده موج به قدری سر کله دست و پا از اب بیرون اورده بود که از ترس با کسی که من را برای بازدید برده بود پا به فرار گذاشتیم

  8. Masouline bi masouliyat nangetan bad .