لزوم ارایه راهکارهایی برای رفع معضل اعتیاد در برنامه ششم/ وزاری کار و کشور جدی‌تر ورود کنند

  • کد خبر : 34742
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۵۰
لزوم ارایه راهکارهایی برای رفع معضل اعتیاد در برنامه ششم/ وزاری کار و کشور جدی‌تر ورود کنند

گندم پرس: نماینده مردم زابل در مجلس با بیان اینکه لازم است راهکارهایی برای رفع معضل اعتیاد در برنامه ششم ارایه شود، از وزرای کار وکشور خواست تا با برنامه ریزی سریع برای حل معضل اعتیاد داشته باشند. احمدعلی کیخا با تاکید بر ضرورت رفع معضل اعتیاد در کشور، افزود: متاسفانه اعتیاد در کشور به یک […]

گندم پرسنماینده مردم زابل در مجلس با بیان اینکه لازم است راهکارهایی برای رفع معضل اعتیاد در برنامه ششم ارایه شود، از وزرای کار وکشور خواست تا با برنامه ریزی سریع برای حل معضل اعتیاد داشته باشند.

لزوم ارایه راهکارهایی برای رفع معضل اعتیاد در برنامه ششم/ وزاری کار و کشور جدی‌تر ورود کنند

احمدعلی کیخا با تاکید بر ضرورت رفع معضل اعتیاد در کشور، افزود: متاسفانه اعتیاد در کشور به یک معضل جدی در گروه‌های سنی مختلف تبدیل شده تاجایی که جوانان در کشور در معرض خطرهای جدی هستند.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: امروزه انواع مواد مخدر به کشور وارد می‌شود که در استان سیستان و بلوچستان این معضل به صورت چشمگیری، شکل جدی تری به خود گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه باید معضل اعتیاد به عنوان یک مساله مهم و بغرنج اجتماعی مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد، تاکید کرد: مبارزه با مواد مخدر نباید صرفا به موضوع کشف و ضبط این مواد ختم شود بلکه نیاز است که راهکارهای دیگری در این حوزه مورد توجه واقع شود.

وی یادآورشد: وزارت کشور باید برای مدیریت اعتیاد در کشور برنامه جامعی را ارایه دهد زیرا مردم دراقصی نقاط کشور زمانی که به ما مراجعه می کنند به شدت از این وضعیت گلایه مند هستند لذا باید این وزارتخانه از طریق استانداران در استان های مختلف آسیب های این معضل را بررسی کرده و راهکاری برای آن در نظر گیرند.

کیخا با یادآوری تذکر به وزرای کار و کشور در صحن علنی مجلس، افزود: به راستی وزارتخانه‌های کشور و کار باید برای رفع معضل اعتیاد تلاش کنند تا اگر خلاءهای قانونی در این زمینه وجود دارد از مجلس درخواست کرده تا در جهت رفع آن برآیند از سویی دیگر لازم است برای جلوگیری از معضل اعتیاد قوانینی در برنامه ششم توسعه دیده شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی، با قدردانی از عملکرد نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر، گفت: در ماه‌های اخیر کشفیات مواد مخدر در استان سیستان و بلوچستان بسیار مطلوب صورت گرفته اما به نظر می رسد حل مساله اعتیاد تنها منوط به نیروی انتظامی نیست و باید دیگر دستگاه ها نیز همکاری خوبی با نیروی انتظامی داشته باشند./خبرگزاری خانه ملت

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34742
  • دیدگاه‌ها برای لزوم ارایه راهکارهایی برای رفع معضل اعتیاد در برنامه ششم/ وزاری کار و کشور جدی‌تر ورود کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.