سازمان حمل و نقل شهرداری سراوان نسبت به تامین سرویس های مناسب با رانندگان واجدشرایط اقدام نماید

  • کد خبر : 36388
  • ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۰۲
سازمان حمل و نقل شهرداری سراوان نسبت به تامین سرویس های مناسب با رانندگان واجدشرایط اقدام نماید

سازمان حمل و نقل شهرداری سراوان نسبت به تامین نیازمندیهای سرویس مدارس اقدام به معرفی سرویس های مناسب با رانندگان واجد شرایط بر اساس اعلام نیاز آموزش و پرورش نماید    به گزارش گندم خبر: جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان سراوان در محل فرمانداری و به ریاست آقای بزرگزاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی […]

سازمان حمل و نقل شهرداری سراوان نسبت به تامین نیازمندیهای سرویس مدارس اقدام به معرفی سرویس های مناسب با رانندگان واجد شرایط بر اساس اعلام نیاز آموزش و پرورش نماید 

 

به گزارش گندم خبر: جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان سراوان در محل فرمانداری و به ریاست آقای بزرگزاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و حضور کلیه اعضا تشکیل گردید.

 

سید منصور بزرگزاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در این جلسه با بیان سخنانی در رابطه با نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس و افزایش ترددهای برون شهری و درون شهری گفت: لازم است برای روان سازی ترافیک و کاهش سوانح چاره اندیشی شود و سازمان حمل و نقل شهرداری سراوان نیز نسبت به تامین نیازمندیهای سرویس مدارس اقدام و سرویس های مناسب با رانندگان واجد شرایط را بر اساس اعلام نیاز آموزش و پرورش معرفی نماید.

 

بزرگزاده همچنین در رابطه با مشکلات مربوط به سد معبر شهر سراوان اظهار کرد: با توجه به طرح موضوع در اکثر جلسات تاکنون اقدام خاصی در جهت رفع این مشکل نشده است و ضرورت دارد شهرداری با هماهنگی و همکاری نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی و اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان نسبت به ساماندهی دستفروشان و میوه فروشان اقدام نماید.

 

وی نیز بر فرهنگ سازی بیشتر پلیس راهور و اقدام به برگزاری کلاس های توجیهی در مدارس و ادارات با جمعیت کارمندی نسبتا بالا تأکید نمود.

 

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری سراوان همچنین با بیان نزدیک شدن به بازگشایی مدارس و افزایش مسافرت های برون شهری حضور پررنگتری پلیس راه به منظور کاهش سوانح رانندگی در جاده های منتهی به شهرستان را مورد تأکید قرار داد.

 

تهیه گزارش: محمدطیب حسین بر(خبرنگار)

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36388
  • دیدگاه‌ها برای سازمان حمل و نقل شهرداری سراوان نسبت به تامین سرویس های مناسب با رانندگان واجدشرایط اقدام نماید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.