روستاهای سیستان چشم انتظار اینترنت پر سرعت

  • کد خبر : 36274
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶
روستاهای سیستان چشم انتظار اینترنت پر سرعت

گندم خبر:  در دنیای امروز و گستردگی اطلاعات تقریبا زندگی بدون اینترنت و دستیابی به آخرین آگاهی های روز تقریبا سخت و گاها غیر ممکن می باشد و امروز در کمتر خانواده ای مشاهده می کنیم که با دنیای مجازی و فناوری روز سر و کار نداشته باشند و تبادل اطلاعات ننماید.   در همین […]

گندم خبر:  در دنیای امروز و گستردگی اطلاعات تقریبا زندگی بدون اینترنت و دستیابی به آخرین آگاهی های روز تقریبا سخت و گاها غیر ممکن می باشد و امروز در کمتر خانواده ای مشاهده می کنیم که با دنیای مجازی و فناوری روز سر و کار نداشته باشند و تبادل اطلاعات ننماید.

 

در همین دنیای تکنولوژی و مدرن روز که به تعبیری دهکده جهانی نامیده می شود متاسفانه هنوز مردم تعدادی از روستاهای سیستان من جمله بخش اعظم روستاهای بخش مرکزی شهرستان نیمروز از داشتن اینترنت پرسرعت محروم بوده اند و در آرزوی بهره مندی از این فناوری روزها را سپری می کنند.

 

گلایه اکثر ساکنین روستاهای ساختمان، رودباری، چرک، شوکت سارانی، روستاهای بزی و غیره از نداشتن اینترنت و اینترنت پر سرعت و همچنین ضعیف بودن آن خبر می دهد به طوری که با وجود نیاز مبرم به این امکانات روز، امکان استفاده و بهره مندی از آن وجود ندارد و تاکنون هیچ اقدامی در جهت رفع این مشکل از سوی مسئولین مخابرات صورت نگرفته است.

 

همچنان چشم به راه اقدامات مدیران مربوطه خواهیم ماند تا علاوه بر استفاده از اینترنت و داشتن اینترنت پرسرعت بتوانیم در امورات لازم نسبت به پیگیری آنها تسریع بخشیم.

نویسنده: ابراهیم سارانی

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36274
  • دیدگاه‌ها برای روستاهای سیستان چشم انتظار اینترنت پر سرعت بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.