برگزاری جلسه کارگروه آب در شهرستان زابل

  • کد خبر : 36244
  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۴
برگزاری جلسه کارگروه آب در شهرستان زابل

گندم خبر: جلسه کارگروه آب شهرستان زابل با حضور مهندس ناظری معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و سایر اعضای این کارگروه روز چهارشنبه در محل فرمانداری زابل برگزار گردید.   در این نشست فرماندار زابل اظهار داشت:مردم در قبال خدماتی که دریافت می کنند هزینه پرداخت می کنند لذا عرفا و شرعا در قبال […]

گندم خبر: جلسه کارگروه آب شهرستان زابل با حضور مهندس ناظری معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و سایر اعضای این کارگروه روز چهارشنبه در محل فرمانداری زابل برگزار گردید.

 

در این نشست فرماندار زابل اظهار داشت:مردم در قبال خدماتی که دریافت می کنند هزینه پرداخت می کنند لذا عرفا و شرعا در قبال مردم مسئول و پاسخگو هستیم بنابراین خدمات ارائه شده باید مورد قبول مردم واقع شود و تلاش شود تا این خدمات در شان و منزلت مردم باشد.

 

ناظری با بیان اینکه آزمایشگاه های سنجش کیفیت آب در شهرستان باید تجهیز و به روز شوند افزود : دستگاه های ذیربط نیزبرنامه ریزی و تدبیر کنند تا از مواردی که در اطراف چاه نیمه ها باعث ایجاد مشکلات و معضلات می شوند جلوگیری کنند و حریم چاه نیمه ها نیز رعایت شود.

 

فرماندار زابل تصریح کرد: بحث صرفه جویی در مصرف آب نیز یکی از مقوله هایی است که با توجه به بحران خشکسالی و کمبود منابع آبی در منطقه باید به جدیت به آن پرداخته شود.

 

شایان ذکر است :در این جلسه مصوباتی در راستای بهبود کیفیت آب شرب از جمله استفاده از لوله ها و تجهیزات ضد رسوب در شبکه توزیع آب شرب و…به تصویب رسید./شهر آرا

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36244
  • دیدگاه‌ها برای برگزاری جلسه کارگروه آب در شهرستان زابل بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.