جوابیه یک شهروند به بیانات مدیرکل محیط زیست در مورد حال خوش هامون

  • کد خبر : 36219
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲
جوابیه یک شهروند به بیانات مدیرکل محیط زیست در مورد حال خوش هامون

گندم خبر: فرار از حقیقت این روز ها پاسخش تکذیب و خوب جلوه دادن اوضاع می باشد در این بین برخی اظهار نظرهای مسئولین روح و روان مردم را نشانه گرفته است و آن چیزی که مردم می شنوند با آن چیزی که مشاهده می کنند فاصله بسیار دارد.   در ادامه جوابیه یک شهروند سیستانی […]

گندم خبر: فرار از حقیقت این روز ها پاسخش تکذیب و خوب جلوه دادن اوضاع می باشد در این بین برخی اظهار نظرهای مسئولین روح و روان مردم را نشانه گرفته است و آن چیزی که مردم می شنوند با آن چیزی که مشاهده می کنند فاصله بسیار دارد.

 

در ادامه جوابیه یک شهروند سیستانی به اظهار نظر عجیب جناب مدیر کل را خواهیم خواند؛

با سلام

در پاسخ مدیر کل محیط زیست که گفته بودند تالاب هامون این روزها حال خوشی دارد عرض می کنم؛ جناب مدیر کل محترم محیط زیست استان سیستان و بلوچستان: اگر تالاب بیش از یکصد کیلومتر طول و بین پنج تا هشت کیلو متر عرض منظور شماست که چنین خبری که هامون حالش خوش باشد نیست، ولی اگر منظورتان گودال های اطراف کوه خواجه که با حق آبه کشاورزی از چاه نیمه ها آب داده شده است و به قول شما یک متر عمق دارد سخن شما درست است.

 

جهت اطلاع عرض می کنم تالاب هامون از ابتدای تخت عدالت در شهرستان هیرمند در مرز افغانستان شروع می شود و مرکز آن هامون صابوری محل تلف شدن ماهی ها در شمال شهرستان نیمروز و ادامه مرز افغانستان که همه نگرانی ها آنجاست و مورد بحث سازمان ملل نیز هست و در ادامه انتهای جنوبی هامون در کوه خواجه محل مورد اشاره جناب مدیر کل تا پشت رامشار معروف به دشت ورمال می باشد.

 

جناب مدیر کل نه هامون حالش خوش است و نه تلف شدن ماهیان کذب…

 

خداوند از شما بپرسد که از روی مردم منطقه سیستان هم خجالت نمی کشید و اما خبرگزاری هایی که اقدام به نشر اکاذیب حضرات می کنند شمارا به حضرت زهرا قسم تان میدم بروید واقعیت هامون را گزارش کنید که فردای قیامت گرفتار حق الناس نشوید.

با تشکر از شما ساکن حاشیه نشین هامون – صیادی

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36219
  • دیدگاه‌ها برای جوابیه یک شهروند به بیانات مدیرکل محیط زیست در مورد حال خوش هامون بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.