جهاد کشاورزی زابل مطالبات کشاورزان را پرداخت کند

  • کد خبر : 34730
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۱
جهاد کشاورزی زابل مطالبات کشاورزان را پرداخت کند

گندم پرس: یکی از کشاورزان منطقه سیستان در گفتگو با خبرنگار گندم پرس از عدم پرداخت مطالبات کشاورزان توسط جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: بعد از گذشت هفت ماه حق الزحمه ما کشاورزان که در نهرها خاک خوردیم و با زحمت انهار را لایروبی کردیم پرداخت نشده است. سالاری کشاورز روستای دهنو کرباسک گفت: هفت […]

گندم پرسیکی از کشاورزان منطقه سیستان در گفتگو با خبرنگار گندم پرس از عدم پرداخت مطالبات کشاورزان توسط جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: بعد از گذشت هفت ماه حق الزحمه ما کشاورزان که در نهرها خاک خوردیم و با زحمت انهار را لایروبی کردیم پرداخت نشده است.

سالاری کشاورز روستای دهنو کرباسک گفت: هفت ماه پیش به صورت دسته ای یا اشر مردم دهنو کرباسک به مدت ۲۰ روز در نهرهای زابل خاک خوردند و راه آب را تمیز کردند.

وی در ادامه افزود: قرار بود مزد و حق الزحمه مارا بلافاصله پرداخت کنند اما هنوز با گذشت ماهها هیچ خبری نیست و با اینکه شماره حساب کشاورزی از ما گرفته اند هنوز به حساب مامبلغی واریز نشده است.

سالاری افزود: من کشاورز چه تقسیری دارم؟ برای احقاق حقوقم و در آمدن از خجالت زن و فرزند کجا بروم؟ چرا این نهاد کمکی به کشاورزان نمی کند؟

وی گفت: برای لایروبی دویست نفر از کشاورزان به مدت بیست روز مشغول به کار بوده اند و مقرر شده است به ازای هر روز مبلغ ۲۵ هزار تومان به حساب ما پرداخت کنند.

گندم پرس بر حسب رسالت خویش، موضوع فوق را با مدیر جهاد کشاورزی در جریان گذاشته و در صورت پاسخگویی به اطلاع و استحضار شهروندان گرامی خواهد رساند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34730

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. اگر به شما پول بدهند پس هزینه فیش های نجومی رو چطور تامین بکنند!!! آخه داره اول برج میاد و دوستان منتظر واریز حقوق هاشون هستن ! همان هایی که در اتاقهایشان جلوی اسپیلت نشسته اند و دارن مس رو تبدیل به طلا میکنن !!! و تند و تند چایی میخورند! وجدانا خیلی زحمت میکشند!!!!!!!!!!!!!!!!