خاطره ای تلخ از سفر به زابل با بوی بد فاضلاب در برخی از میادین

  • کد خبر : 36195
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲
خاطره ای تلخ از سفر به زابل با بوی بد فاضلاب در برخی از میادین

گندم خبر: استشمام بوی بد فاضلاب در ورودی شهر زابل چندین سال است که روح و روان مردم زابل را مکدر کرده است و گویا توان رفع این معضل از عهده مسئولین مربوطه خارج است چرا که با گذشت چند سال هنوز نتوانسته اند این مشکل را حل کنند و امروز باید از آن به یک […]

گندم خبر: استشمام بوی بد فاضلاب در ورودی شهر زابل چندین سال است که روح و روان مردم زابل را مکدر کرده است و گویا توان رفع این معضل از عهده مسئولین مربوطه خارج است چرا که با گذشت چند سال هنوز نتوانسته اند این مشکل را حل کنند و امروز باید از آن به یک مشکل بزرگ نام برد.

 

در ادامه توجه شما شهروندان گرامی و رنج دیده سرزمین رستم را به درد دل تلخ یکی از شهروندان از بوی بد فاضلاب در میدان امام حسین(ع) و میدان شهدا و سفر هم کلاس هایش به زابل جلب می نماییم و امیدواریم مسئولین محترم در پی رفع باشند نه تکذیب !

 

شهر زابل دو میدان مزین به نام مبارک امام حسین (ع)و میدان شهدا( غرب مزار شهدا) دارد، که سالهای طولانی بوی بسیار بد فاضلاب آن روز به روز بیشتر شده است.

 

خوب یادم هست در سال ۸۲ که دانشجوی زاهدان بودم و طی بازدید و اردویی که باتفاق همکلاسی ها و اساتید داشتیم، به محض ورود به محدوده میدان امام حسین(ع) بوی فاضلاب دیوانه کننده ای به مشام همگان رسید، که آن ایام دانشجویان شهرستانی هر وقت اسمی از زابل برده میشد از آن به نام شهر فاضلاب یاد می کردند.

 

چند روز قبل با یکی از دوستان کرمانی ام تماسی داشتم هنوز یادش بود، پرسید هنوز بو میده؟ من یادم نبود ولی واقعا هنوز بو میده، بلکه بدتر هم شده، حالا بعد حدود ۲۰ سال واقعا اگه مسئولین بهداشت و فاضلاب شهری توان حل مشکل را ندارند، خواهش میکنم لااقل اسم میدان امام حسین (ع)عوض کنند.

 

واقعا اگه مسئولین محترم اندکی دوستدار ائمه (ع) باشند، حتما این مشکل رفع خواهد شد.

با شعار: بخاطر امام حسین(ع)، نه بخاطر مردم

 

تشکر – خدری

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36195

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. تن آدمی شریف است به جان آدمیت که جان دارد و جان شیرین خوش است.
    پاسخ بی ربط مسئولین در اکثر مشکلات

  2. خسته نباشد میگم به رییس اداره آب و فاضلاب زابل که برای حل این معادله ۳ مجهوله واقعا داره چندین ساله تلاش میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!

  3. نمیدونم چرا این مشکل در سیستان سال هاست حل نشده !!!