جوابیه با رنگ و بوی اقدام وعمل/تشکرشهروندان از اقدام مثبت شهرداری منطقه یک زاهدان

  • کد خبر : 36052
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
جوابیه با رنگ و بوی اقدام وعمل/تشکرشهروندان از اقدام مثبت شهرداری منطقه یک زاهدان

گندم خبر: بعد از انتشار خبر گلایه شهروندان ساکن دانشجو ۶۲ از شهرداری منطقه یک زاهدان/شهرداری پیگیر مشکلات مردم باشد موضوع را با شهردار منطقه یک در میان گذاشتیم و ایشان ضمن ارسال جوابیه به خبرنگار ما در روز گذشته، جوابیه ای با رنگ و بوی اقدام و عمل را در دستور کار قرار دادند که بر […]

گندم خبر: بعد از انتشار خبر گلایه شهروندان ساکن دانشجو ۶۲ از شهرداری منطقه یک زاهدان/شهرداری پیگیر مشکلات مردم باشد موضوع را با شهردار منطقه یک در میان گذاشتیم و ایشان ضمن ارسال جوابیه به خبرنگار ما در روز گذشته، جوابیه ای با رنگ و بوی اقدام و عمل را در دستور کار قرار دادند که بر خود وظیفه می دانیم از این اقدام مثبت مجموعه شهرداری و شهردار محترم کمال تشکر و قدر دانی را داشته باشیم.

خانم مهندس راشکی شهردار محترم منطقه یک زاهدان در جوابیه ارسالی به خبرنگار ما گفت؛
سلام، در چندین مرحله اون مکان پاکسازی و نخاله زدایی شده است و حتی مخزن زباله گذاشته شده است، اما متاسفانه بعضا شهروندان رعایت نمی کنند و با این حال فردا دستور پاکسازی مکان رو به عوامل میدیم.

 

جمعی از اهالی منطقه در پیامی کوتاه نیز از اقدام مثبت شهرداری تشکر کردند؛
سلام وعرض تشکر از کانال گندم پرس و تشکر ازشهرداری منطقه یک زاهدان

 

تصاویر قبل از اقدام و عمل مثبت شهرداری منطقه یک زاهدان؛

IMG_20160905_201427

 

IMG_20160905_201456

 

IMG_20160905_201526
تصاویر بعد از اقدام و عمل شهرداری منطقه یک زاهدان؛

IMG_20160906_112817

 

IMG_20160906_112841

 

IMG_20160906_112921

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36052

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. لطفا به سرکار خانم راشکی بفرمایید چه زمانی نوبت پیاده رو سازی برای بلوار دنشجو بخصوص مقابل مجتمع شقایق خواهد شد ؟ آیا این رواست که بعضی جاها یک متر پیاده روزی درست نداشته باشند ؟ بیش از دوازده سال است منتظریم ولی خبری نیست

  2. سلام با تقدیر تشکر از سرکار خانم راشکی بابت پیگیری ایشان برای جمع آوری زباله و تمیز کردن محله معلم هفده که پس از گلایه مردم محله بطور جد پیگیر شدن که صبح روز جمعه بطور کامل کار انجام شد .ساکنین بلوار معلم معلم هفده کمال تشکر و قدردانی از ایشان دارن .

  3. سلام سرکار خانم راشکی از پیگیری شما پس از گلایه ساکنین بلوار معلم .معلم هفده نسبت به جمع آوری زباله و پاک سازی محل که پس از اعلام گلایه شما پیگیری کردید صبح روز جمعه ۹۵.۶.۱۹رفتگران زحمت کش به همراه سرکارگر این منطقه به محل مراجعه و کار بطور درست انجام شد .تمامی ساکنین محل از جنابعالی تقدیر و تشکر کردن و برای شما آرزوی سلامتی و سربلندی از خداوند متعال خواهان هستند . اجرکم عندالله .