حاشیه نشینان در زاهدان محروم از خدمات اولیه شهری!!!

  • کد خبر : 35913
  • ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۲
حاشیه نشینان در زاهدان محروم از خدمات اولیه شهری!!!

گندم خبر: درد دل های مردمی گندم خبر یار و پشتیبان مردم سیستان وبلوچستان برای بیان مشکلات شهروندان از سوی آنها می باشد و تلاش داریم با پیگیری موضوعات مطرح شده گامی مثبت برای حل مشکلات بر داریم. یکی از شهروندان ساکن در غرب زاهدان و اطراف تصفیه خانه این شهر از عدم توجه شهرداری […]

گندم خبر: درد دل های مردمی گندم خبر یار و پشتیبان مردم سیستان وبلوچستان برای بیان مشکلات شهروندان از سوی آنها می باشد و تلاش داریم با پیگیری موضوعات مطرح شده گامی مثبت برای حل مشکلات بر داریم.

یکی از شهروندان ساکن در غرب زاهدان و اطراف تصفیه خانه این شهر از عدم توجه شهرداری و شورای اسلامی شهرستان و همچنین اداره آب و فاضلاب زاهدان برای لوله کشی و استفاده از امکانات شهری اظهار گلایه نمود که در ادامه متن درد دل ارسالی به همراه تصاویر ارسالی را به استحضار شما همراهان گرامی می رسانیم.

متن درد دل ارسالی؛

حدود سه سال است در خانه های سه خانواری غرب زاهدان پشت براسان زندگی می کنیم و تمام عوارض و نوسازی شهرداری را پرداخت کردیم، ولی پول مردم این منطقه نمی دانیم کجا خرج شده است که هنوز جدول کشی و آسفالت نشده…

IMG_20160829_113252

 

IMG_20160829_113316

کنار تصفیه خانه آب هستیم ولی آب لوله کشی نداریم واز آب غیر بهداشتی تانکرها خریداری می کنیم…

IMG_20160829_113348

هیچ امکاناتی حتی خط واحد نداریم.

 

ما هم از اهالی همین استانیم٬ آیا اگر یک مسئول خانه اش این منطقه بود تا حالا اینجوری بود یا به فرزندش اجازه می داد از این آب غیر بهداشتی استفاده کند؟ولی ما مجبوریم استفاده کنیم با این که فرزندانمان انواع بیماریهای پوستی و گوارشی را گرفتند.

IMG_20160829_113134

 

IMG_20160829_113214

با وجود اینکه شورای شهر زاهدان هم به اینجا آمدند ولی چیزی درست نشد وحتی خواسته ما که لوله کشی آب بود محقق نگردید.

خدادادی – از ساکنین

گندم خبر: شایسته است مدیران به یاد آورند فرمایش رهبر کبیر انقلاب شکوهمند اسلامی را که این انقلاب را متعلق به همین قشر دانسته و هدفش را رسیدگی به مشکلات محرومان جامعه عنوان کردند و با التزام به دستورات ایشان،احترام به کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توجه ویژه ی استاندار به مشکلات حاشیه نشینان در سال ۹۵، این موضوع را مورد توجه قرار دهند.
و خوب است وقتی سازمانی اجازه ساخت و ساز و توسعه شهری می دهد، خدمات رسانی به آن منطقه را نیز در نظر داشته باشد!!

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35913
  • دیدگاه‌ها برای حاشیه نشینان در زاهدان محروم از خدمات اولیه شهری!!! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.