مسئولین شهرستان درهفته دولت بایدعملکرد خود را به مردم بیان کنند/مشکلات مردم سیستان من جمله تالاب هامون باید بررسی شود

  • کد خبر : 35843
  • ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۸
مسئولین شهرستان درهفته دولت بایدعملکرد خود را به مردم بیان کنند/مشکلات مردم سیستان من جمله تالاب هامون باید بررسی شود

گندم خبر: نماز جمعه این هفته شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام اکبرزاده، امام جمعه موقت برگزار گردید. متن کامل خطبه دوم نماز جمعه شهر علی اکبر؛ حجت الاسلام اکبرزاده گفت: بیانات دلسوزانه مقام عظمای ولایت باید سرمشق برنامه ها و فعالیتهای دولت باشد. عرض تبریک به جهت هفته دولت و تسلیت به مناسبت […]

گندم خبر: نماز جمعه این هفته شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام اکبرزاده، امام جمعه موقت برگزار گردید.

متن کامل خطبه دوم نماز جمعه شهر علی اکبر؛

حجت الاسلام اکبرزاده گفت: بیانات دلسوزانه مقام عظمای ولایت باید سرمشق برنامه ها و فعالیتهای دولت باشد. عرض تبریک به جهت هفته دولت و تسلیت به مناسبت شهادت شهیدان رجائی و باهنر که در سال ۱۳۶۰ در واقعه تروریستی انفجار دفتر نخست وزیری به شهادت رسیدند.

وی گفت: هفته دولت فرصتی مغتنم برای ارائه گزارش به مردم از کارهای انجام گرفته است، مسئولین شهرستان باید عملکرد خود را به مردم بیان کنند، مشکلات مردم سیستان من جمله تالاب هامون باید بررسی شود، عملکرد مسئولان باید شفاف بیان شود،

وی افزود: مردم ما با درک بسیار بالا و چشم باز عملکرد دولت را می بینند، فعالیتهای مسئولان خود را رصد می کنند، هر جا احساس کنند مسئولان عملکرد موفقی دارند از آنها قدردانی و حمایت می کنند و اگر خدای نکرده کم کاری صورت بگیرد، انتقاد می کنند.

امام جمعه موقت شهر علی اکبر گفت: مقام معظم رهبری از دولت خواست تا در مدت باقی مانده از عمر این دولت تا آخرین روز از فعالیت های خود برای مردم دریغ نکنند. نباید به سیاسی کاری و برنامه ی انتخاباتی روی بیاورند.

حجت الاسلام اکبرزاده گفت: نمی توان با دوستی و رفاقت با آمریکا که بارها به انقلاب ضربه زده انتظار بهبودی در مسائل اقتصادی کشور را داشت، باید از ظرفیت های داخل کشور استفاده کنیم. با توجه به حضور نیروی داخلی و جوانان کارآمد چرا از شرکت های خارجی استفاده می کنیم؟ در بعضی از مناطق آزاد کشور واردات کالا ۵ برابر صادرات است. این چه سنخیتی با اقتصاد مقاومتی دارد؟

وی دربحث فرهنگی افزود: بنده طرفدار فشار و اختناق در عرصه فرهنگ نیستم، بلکه به آزاد اندیشی اعتقاد دارم. ائمه جمعه روحانیون سپاه و بسیج و همه حزب الهی ها که دلشان با انقلاب است، باید مراقب این ویروس ضد فرهنگی باشند که دارد پیکره جوانان مسلمان این کشور را آلوده می سازد؛ ویروسی که دشمنان فرهنگ اسلامی ما نقش اول را در به وجود آوردن آن ایفا می کنند و ولنگاری های فرهنگی که از برخی خودی ها در درون کشور مشاهده می شود و جان ها و افکار را مبتلا به این ویروس ضد فرهنگی می کند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35843
  • دیدگاه‌ها برای مسئولین شهرستان درهفته دولت بایدعملکرد خود را به مردم بیان کنند/مشکلات مردم سیستان من جمله تالاب هامون باید بررسی شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.