افتتاح مرکز آموزشهای تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل به مناسبت هفته دولت

  • کد خبر : 35811
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱
افتتاح مرکز آموزشهای تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل به مناسبت هفته دولت

گندم خبر: در دومین روز از هفته دولت، مرکز آموزشهای تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل با حضور دکتر زهرا اربابی،معاونت محترم استانداری سیستان و بلوچستان،فرمانداران و مسئولین منطقه سیستان افتتاح شد. مدیرجهاد دانشگاهی زابل ضمن تبریک هفته دولت، ازجهاد دان … در دومین روز از هفته دولت، مرکز آموزشهای تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل […]

گندم خبر: در دومین روز از هفته دولت، مرکز آموزشهای تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل با حضور دکتر زهرا اربابی،معاونت محترم استانداری سیستان و بلوچستان،فرمانداران و مسئولین منطقه سیستان افتتاح شد. مدیرجهاد دانشگاهی زابل ضمن تبریک هفته دولت، ازجهاد دان …

در دومین روز از هفته دولت، مرکز آموزشهای تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل با حضور دکتر زهرا اربابی،معاونت محترم استانداری سیستان و بلوچستان،فرمانداران و مسئولین منطقه سیستان افتتاح شد.

مدیرجهاد دانشگاهی زابل ضمن تبریک هفته دولت، ازجهاد دانشگاهی بعنوان نهادی انقلابی و ارزشمند یاد کرد و افزود : جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف فرهنگی، علمی آموزشی و پژوهشی با دارا بودن نیروهای متخصص، ولایی و خدوم همواره اولویت اصلیش، خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران بوده است.

مهدی کشته گر در آئین افتتاح مرکز آموزشهای تخصصی کوتاه مدت که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان، فرمانداران منطقه سیستان و برخی مدیران محلی برگزار شد، با بیان اینکه در منطقه سیستان با توجه به ظرفیت ها موجود در تلاشیم تا دهکده گیاهان دارویی و کلینیک تخصصی دندانپزشکی با تعرفه دولتی را به منظور رفاه حال مردم محروم این منطقه راه اندازی کنیم، افزود: امروز با بهره برداری از مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت دراین شهرستان به یاری خداوند گامهای اساسی و رو به جلو در این منطقه برداشته خواهد شد و تلاش مجموعه بر این است تا در راستای آموزشهای اشتغال محور خدمتی شایسته انجام دهد.

مهدی کشته گر از جهاد دانشگاهی بعنوان نهادی انقلابی و ارزشمند یاد کرد و بیان داشت : جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف فرهنگی، علمی آموزشی و پژوهشی با دارا بودن نیروهای متخصص، ولایی و خدوم همواره اولویت اصلی اش، خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران بوده است.

همچنین معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان با تبریک هفته دولت، از شهیدان رجایی و باهنر بعنوان الگوهایی ماندگار یاد کرد و گفت: سیستان ظرفیت هایی دارد که در سال های گذشته اگر درست، به جا و به موقع از آن ها بهره برداری می شده اکنون وضعیت فعلی کار واشتغال شاید شرایط بسیار بهتری داشت.

زهرا اربابی ادامه داد : مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی می تواند بعنوان یک متولی پرتوان در امر کارآفرینی و آموزشهای علمی مثمر ثمر باشد.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی باتوجه به کارایی که از خود نشان داده است از توانایی خوبی برخوردار است، بیان کرد: این نهاد توانایی این را دارد که در کنار سایر دستگاه ها و با یاری رساندن به آنها حک شدن منطقه محروم را از پیشانی این خطه بردارد.

اربابی افزود: دولت با تمام توان درجهت خدمت رسانی به مردم در استان سیستان و بلوچستان گام برداشته، به گونه ای که این اقدامات نه تنها برکسی پوشیده نیست بلکه برای همگان قابل لمس می باشد.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم باید در اولویت کارهای تمامی مدیران باشد، بهره برداری ازطرح ها وپروژه های متعدد در گوشه و کنار استان پهناور سیستان و بلوچستان در هفته دولت را نمونه ای از توجهات دولتمردان به مردم این استان و در راستای خدمت رسانی به آنها، عنوان کرد.

سرپرست مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل نیز در این مراسم با اشاره به جایگاه علمی،پژوهشی و کاربردی جهاد دانشگاهی در کشور، از مراکز آموزش تخصصی کوتاه مدت بعنوان مراکزی علمی در جهت آموزش دهی کاربردی و اشتغال محور یاد کرد و افزود: تمام تلاش ما بر این است تا از ظرفیتها و پتانسیلهای موجود استفاده بهینه صورت پذیرد.

بهروز شهرکی ادامه داد: در حال حاضر ۷۰۰ عنوان دوره آموزشی مصوب در مراکز آموزش کوتاه مدت به متقاضیان آموزش داده می شود./نی زار

IMG_20160824_210123

IMG_20160824_210143

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35811
  • دیدگاه‌ها برای افتتاح مرکز آموزشهای تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل به مناسبت هفته دولت بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.