کمبود کپسول اکسیژن در زابل دغدغه بیماران تنفسی

  • کد خبر : 35753
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۳
کمبود کپسول اکسیژن در زابل دغدغه بیماران تنفسی

گندم خبر: طوفان و پدیده ریزگردها سالهاست که یار جدا نشدنی مردم سیستان است و در این بین عدم توجه مناسب دولت برای مبارزه با پدیده ریزگردها هر روز ناامیدی و بیماری های ریوی و تنفسی را در منطقه افزایش داده است. یکی از شهروندان با ارسال متنی به خبرنگار ما از درد جدید تعدادی […]

گندم خبر: طوفان و پدیده ریزگردها سالهاست که یار جدا نشدنی مردم سیستان است و در این بین عدم توجه مناسب دولت برای مبارزه با پدیده ریزگردها هر روز ناامیدی و بیماری های ریوی و تنفسی را در منطقه افزایش داده است.

یکی از شهروندان با ارسال متنی به خبرنگار ما از درد جدید تعدادی از شهروندان رونمایی کرد که این خود به تنهایی ضعف و عدم نظارت مسئولین مربوط را می رساند، در ادامه درد دل ارسالی این شهروند را به استحضار شما همراهان گرامی می رسانیم؛

حدودا ده سال است که نارسایی ریوی دارم همیشه با کمبود کپسول اکسیژن مواجه بوده ام تاچند سال قبل یک جایگاه بیرون شهر زابل بود بعدها کلا تعطیل شد و تنها یک جایگاه درخیابان بعثت زابل برای پر کردن کپسول هست که وقتی چندین بار مراجعه نمودم گفتند باید دو روز کپسول خالی باشه تا بعد پرش و تحویل بدهند واین کپسول هربار که عوض شد کهنه تر و خراب تر از کپسولی که داشتم تحویلم داده شد ولی همون کهنه با شیر خرابش بازهم غنیمت بود بقول معروف لِنگ کفش کهنه در بیابان نعمت است.

حالا با توجه به طوفان شن، گرمی هوا و زمستان هم با هوای خشک زابل با کمبود اکسیژن مواجه ام ومجبور به بستری ساعتی در بیمارستان ومراکز درمانی می باشم.

چرا شهرهای خوش اب وهوا اشتراک اکسیژن دارند ولی زابل با این شرایط اب وهوا که مطمعنا بیشتر مردمش از اسم و بیماری تنفسی رنج میبرند از همچین امتیازی برخوردار نیستند؟

با تشکر طیبه اربابی

این مشکل با توجه به معضل ریزگردها تنها مختص این شهروند نیست و برخی دیگر از مردم رنج دیده سیستان نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و امید داریم مسئولین ذیربط نظارت را بیشتر و به پیشنهاد این شهروند نیز جامع عمل بپوشانند تا شاید قسمتی کوتاه از مشکلات این بیماران رفع شود.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35753

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. اکسیژن زابل کلا مشکل داره-خیابان بعثت قبلا از بیرجند اکسیژن میاورد اما الان بهش اجازه نمیدن

  2. تشکر می کنم از مسئولین محترم که لااقل شما یادتون هست مردم به اکسیژن نیاز دارند