طوفانی با سرعت ۷۰ کیلومتر سیستان را درنوردید/تداوم گرد و خاک در منطقه سیستان

  • کد خبر : 35619
  • ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
طوفانی با سرعت ۷۰ کیلومتر سیستان را درنوردید/تداوم گرد و خاک در منطقه سیستان

گندم خبر: مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: به‌دنبال وزش بادهای ۱۲۰ روزه سیستان سرعت وزش باد در سیستان به ۷۰ کیلومتر در ساعت رسید. محمدرضا امیرمرادی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته سرعت وزش باد در منطقه سیستان به ۷۰ کیلومتر در ساعت رسید و این روند تا پایان هفته ادامه دارد. مدیرکل هواشناسی سیستان و […]

گندم خبر: مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: به‌دنبال وزش بادهای ۱۲۰ روزه سیستان سرعت وزش باد در سیستان به ۷۰ کیلومتر در ساعت رسید.

محمدرضا امیرمرادی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته سرعت وزش باد در منطقه سیستان به ۷۰ کیلومتر در ساعت رسید و این روند تا پایان هفته ادامه دارد.

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: آسمان زابل هم‌اکنون صاف و دمای هوا ۳۵ درجه سانتیگراد می‌باشد و سرعت وزش باد ۹ متر بر ثانیه گزارش شده است که پیش‌بینی می‌شود تا اواخر وقت فردا از سرعت باد کاسته شود.

وی افزود: دمای هوا در ۲۴ ساعت گذشته در سیستان در گرمترین ساعات ۴۰ درجه و کمینه آن ۲۸ درجه سانتیگراد بوده است و در ۲۴ ساعت آینده نیز وزش باد و در برخی ساعات بادو گردوخاک دور از انتظار نیست.

مرادی تصریح کرد: در این مدت در نواحی مرکزی و نوار غربی سیستان و بلوچستان شاهد وزش باد و در برخی نقاط همراه با گرد و خاک خواهیم بود و ارتفاع موج در سواحل استان نیز در شبانه روز گذشته نیزبه ۲ متر رسیده است.

وی گفت: حداقل دمای هوای سیستان و بلوچستان در شبانه‌روز گذشته با ۱۶ درجه سانتیگراد مربوط به زاهدان و حداکثر دما با ۴۳ درجه مربوط به شهرستان‌های ایرانشهر، راسک و نیکشهر در جنوب استان بوده است./تسنیم

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35619
  • دیدگاه‌ها برای طوفانی با سرعت ۷۰ کیلومتر سیستان را درنوردید/تداوم گرد و خاک در منطقه سیستان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.