مسئولین با ورزش بیگانه نباشند/عدم توجه مسئولین به تیم منتخب جوانان فوتسال شهرستان زابل

  • کد خبر : 35481
  • ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۱
مسئولین با ورزش بیگانه نباشند/عدم توجه مسئولین به تیم منتخب جوانان فوتسال شهرستان زابل

گندم خبر:  تیم منتخب جوانان شهرستان زابل تنها نماینده استان سیستان و بلوچستان برای حضور در مسابقات کشوری این روزها همراه با بی مهری و عدم توجه مسئولین تمرینات خود را ادامه می دهند. مربی تیم منتخب زابل در گفتگو با خبرنگار ما بزرگترین مشکل سد راه تیم و بازیکنان را عدم حمایت مالی اعلام […]

گندم خبر:  تیم منتخب جوانان شهرستان زابل تنها نماینده استان سیستان و بلوچستان برای حضور در مسابقات کشوری این روزها همراه با بی مهری و عدم توجه مسئولین تمرینات خود را ادامه می دهند.

مربی تیم منتخب زابل در گفتگو با خبرنگار ما بزرگترین مشکل سد راه تیم و بازیکنان را عدم حمایت مالی اعلام کرد و گفت: به جزء راهداری مربی تیم تکاور و دهمرده رئیس اداره ورزش و جوانان زابل که ماشین در اختیار ما قرار داده اند دیگر هیچگونه حمایتی ازسوی مسئولین استانی و شهرستانی با توجه به اینکه نماینده استان در این سری از مسابقات خواهیم بود، صورت نگرفته است.

نوری مربی تیم منتخب زابل در ادامه گفت: ما فقط کمبود بودجه و منابع مالی داریم چرا که تیم یک هفته در آذربایجان اقامت دارد و هزینه روزانه میانگین روزی ۵۰۰ هزار تومان است.

وی افزود: هزینه صبحانه، نهار، شام و موارد دیگر نظیر ماشین و مصدومیت بازیکن وجود دارد که خود هزینه هایی را در پی دارد.

وی از مسئولین اظهار گلایه نمود و گفت: مسئولین با ورزش بیگانه نباشند و از همه ادارات تقاضا داریم در ادامه راه ما را همراهی کنند شاید این دوره از مسابقات سکوی پرتابی برای راهیابی جوانان به تیم های بزرگتر باشد.

نوری گفت: در چنین مسابقاتی معمولا تیم های لیگ برتری برای انتخاب بازیکن حضور پیدا می کنند و بهترین فرصت شاید برای بازیکنان جوان این تیم رقم بخورد که این نیز حمایت مسئولین را میطلبد.

گفتنی است تیم منتخب زابل در رشته فوتسال یکی از دو نماینده استان در مسابقات کشوری خواهد بود که در تاریخ ۱۷\۶\۹۵ در شهرستان خوی از استان آذربایجان غربی به مصاف حریفان خود می رود.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35481
  • دیدگاه‌ها برای مسئولین با ورزش بیگانه نباشند/عدم توجه مسئولین به تیم منتخب جوانان فوتسال شهرستان زابل بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.