استانی بدون استاندار

  • کد خبر : 43389
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۴۴
استانی بدون استاندار

اگر یک استان را به مثال خانواده ای در نظر بگیریم قطعا استاندار نقش پدر این خانواده را خواهد داشت.   گــنـــدم خــبـــر: در یک خانواده اگر حضور پدر دائمی و ملموس نباشد قطع به یقین فرزندان و اعضای خانواده احساس امنیت از این عدم حضور خواهند داشت و به هر نحوی که دلشان بخواهد […]

اگر یک استان را به مثال خانواده ای در نظر بگیریم قطعا استاندار نقش پدر این خانواده را خواهد داشت.

 

گــنـــدم خــبـــر: در یک خانواده اگر حضور پدر دائمی و ملموس نباشد قطع به یقین فرزندان و اعضای خانواده احساس امنیت از این عدم حضور خواهند داشت و به هر نحوی که دلشان بخواهد عمل میکنند، چرا که هیچ پرس و پاسخویی در کار نخواهد بود و انتهای این آزادی زوال است و نابودی بنیان خانواده

 

حال استان سیستان و بلوچستان خانواده و علی اوسط هاشمی پدر این خانواده می باشد.

 

مدتی است که این پدر کمتر وقت خود را برای رسیدگی به امورات خانواده خویش می گذارد و حضور در تهران را بر بودن در کنار خانواده ترجیح داده است.

 

حال دلیل این بی مهری های علی اوسط نسبت به استان چیست الله اعلم…

 

بی توجهی ها از بعد انتخابات شروع شد برخی بر این باورند که پدر خانواده در تهران در حال رای زنی و تقسیم غنایم بعد انتخاباتند.

 

شاید علی اوسط خان دیگر از این خانواده خسته و یا نا امید شده است که در حال جستن خانواده ای دیگر است.

 

جناب استاندار، کم رنگ شدن حضور حضرتعالی بر مسند باعث گردیده تا مسئولان دچار روزمره گی گردند و بی توجه به امورات کار خویش باشند.

 

به خاطر داشته باشید تا زمانی که مسند استانداری استان سیستان و بلوچستان در نکاح شما می باشد، مسئول تمام کم کاری ها شما می باشید که از روند کار زیردستان خویش غافل شده اید.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=43389
  • دیدگاه‌ها برای استانی بدون استاندار بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.