سیاست دولت حمایت از کارگاه های تولیدی در همه ی سطوح می باشد

  • کد خبر : 35361
  • ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۳
سیاست دولت حمایت از کارگاه های تولیدی در همه ی سطوح می باشد

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل در بازدید از کارگاه خانگی تولید محصولات و صنایع دستی گفت: سیاست دولت حمایت از تولیدی ها در همه ی سطوح می باشد و در این زمینه اقدامات خوبی از سوی دولت برای حمایت از تولیدی های راکد و نیمه فعال نیز صورت پذیرفته است. به گزارش گندم […]

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل در بازدید از کارگاه خانگی تولید محصولات و صنایع دستی گفت: سیاست دولت حمایت از تولیدی ها در همه ی سطوح می باشد و در این زمینه اقدامات خوبی از سوی دولت برای حمایت از تولیدی های راکد و نیمه فعال نیز صورت پذیرفته است.

به گزارش گندم خبر به نقل از شهر آرا، هوشنگ ناظری در این بازدید مشاغل خانگی را یکی از طرح ها در راستای اقتصاد مقاومتی برشمرد و افزود : در این مشاغل خانواده ها با حداقل امکانات و منابع بیشترین بهره وری را در ارائه خدمات، تولید محصول و کسب درآمد می برند.

فرماندار زابل بیان کرد: سیاست دولت حمایت از تولیدی ها در همه ی سطوح می باشد و در این زمینه اقدامات خوبی از سوی دولت برای حمایت از تولیدی های راکد و نیمه فعال نیز صورت پذیرفته است.

ناظری تصریح کرد: توسعه مشاغل خانگی و حمایت از خانواده ها در راستای آموزش و ایجاد کارگاه های تولیدی می تواند نقش مهم و اساسی در ایجاد بازارهای کوچک و حمایت از مشاغل سنتی که بازار رغبت زیادی به خرید این محصولات دارد ، ایفا نماید و از این رو دولت نیز از مرحله آموزش تا فروش محصولات در کنار این خانواده ها حضور دارد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35361
  • دیدگاه‌ها برای سیاست دولت حمایت از کارگاه های تولیدی در همه ی سطوح می باشد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.