شفاف سازی دانشگاه علوم پزشکی در پی خبر: اورژانس بیمارستان چابهار کودک ضربه مغزی را پذیرش نکرد

  • کد خبر : 35292
  • ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۵
شفاف سازی دانشگاه علوم پزشکی در پی خبر: اورژانس بیمارستان چابهار کودک ضربه مغزی را پذیرش نکرد

گندم خبر: بعد از درج خبر ‘ اورژانس بیمارستان چابهار کودک ضربه مغزی را پذیرش نکرد ‘   در کانال تلگرامی گندم خبر، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای شفاف سازی موضوع جوابیه ای را برای ما ارسال نمودند که در ادامه به استحضار شما شهروندان گرامی می رسانیم. مدیر مسئول محترم پایگاه خبری گندم پرس […]

گندم خبر: بعد از درج خبر ‘ اورژانس بیمارستان چابهار کودک ضربه مغزی را پذیرش نکرد ‘   در کانال تلگرامی گندم خبر، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای شفاف سازی موضوع جوابیه ای را برای ما ارسال نمودند که در ادامه به استحضار شما شهروندان گرامی می رسانیم.

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری گندم پرس

با سلام و احترام

با عنایت به انتشار خبری با عنوان ” اورژانس بیمارستان چابهار کودک ضربه مغزی را پذیرش نکرد” خواهشمند است در خصوص درج جوابیه ذیل اقدام لازم معمول گردد.

دکتر چوبان مدیر روابط عمومی

جوابیه

در پی انتشار مطلبی در پایگاه خبری و کانال تلگرامی گندم پرس در خصوص “عدم پذیرش بیمار ضربه مغزی در بیمارستان امام علی (ع) چابهار” به استحضار می رساند:
محمد عمر فاضلی ۲ ساله ساعت ۱۲:۲۰ ظهر روز گذشته (۵/۵/۱۳۹۵) طبق اظهار همراهیان بیمار در پی سقوط از ارتفاع (اوپن آشپزخانه) و با خونریزی مختصر از گوش به اورژانس بیمارستان امام علی (ع) چابهار آورده شد.
پس از انجام اقدامات درمانی اولیه و پذیرش بیمار (تریاژ) در حالیکه کاملا هوشیار و بی قرار بود ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه توسط پزشک اورژانس معاینه و درخواست مشاوره جراحی مغز و اعصاب شد که بلافاصله به اطلاع پزشک متخصص رسید و درخواست سی تی اسکن مغز گردید که برای انجام آن لازم است کودک کاملا بی حرکت باشد، طبق نظر متخصص مربوطه با تجویز داروی خواب آور، کودک برای سی تی اسکن آماده و انجام شد.

و درنهایت ساعت ۱۷ ، محمد عمر توسط متخصص، ویزیت و در بخش جراحی زنان بستری گردید.

وی صبح امروز ۶/۵/۱۳۹۵ با حال عمومی خوب ترخیص شد.

در پایان ضمن توصیه به والدین و تقاضای توجه لازم به مراقبت و ایمنی کودکان به استحضار می رساند: از مجموع مستندات بیمارستان، مشخص است که تمام مراحل معاینه و درمان بر اساس اصول پزشکی انجام و اجرا شده و منبع انتشار خبر، تنها با تکیه به اظهارات همراهیان بیمار و بدون ذکر مستندات و به صورت کاملا یک طرفه اقدام به انتشار مطلب کرده است، و این ادعا که بیمار پذیرش نشده و سایر موارد مطروحه مورد تایید این دانشگاه نمی باشد لذا دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از اصحاب رسانه استدعا دارد با در نظر گرفتن تمامی جوانب و استفاده از ظرفیت ایجاد شده در روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص پاسخگویی شبانه روزی به ابهاماتی که به صورت هدفمند توسط اشخاص انتشار می یابد، با هدف اطلاع رسانی صحیح بهره گیری نمایند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35292
  • دیدگاه‌ها برای شفاف سازی دانشگاه علوم پزشکی در پی خبر: اورژانس بیمارستان چابهار کودک ضربه مغزی را پذیرش نکرد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.