اعتراف زن جوان به طراحی نقشه اسید پاشی مرگبار روی همسرش/ دستگیری ۵ متهم در زابل و مشهد

 • کد خبر : 35271
 • ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴
اعتراف زن جوان به طراحی نقشه اسید پاشی مرگبار روی همسرش/ دستگیری ۵ متهم در زابل و مشهد

گندم خبر: رئیس پلیس شهرستان زابل گفت: ۵ متهمی که با اسید پاشی روی مرد جوان باعث مرگ او شده بودند، دستگیر شدند. سرهنگ غلامرضا نجابت در تشریح عملیات دستگیری متهم اسیدپاشی در شهرستان زابل و مرگ مرد جوان گفت: ۲۹ تیرماه امسال در پی اسید پاشی روی یک دستگاه خودرو پراید که باعث مرگ راننده […]

گندم خبر: رئیس پلیس شهرستان زابل گفت: ۵ متهمی که با اسید پاشی روی مرد جوان باعث مرگ او شده بودند، دستگیر شدند.

سرهنگ غلامرضا نجابت در تشریح عملیات دستگیری متهم اسیدپاشی در شهرستان زابل و مرگ مرد جوان گفت: ۲۹ تیرماه امسال در پی اسید پاشی روی یک دستگاه خودرو پراید که باعث مرگ راننده آن شد بررسی های پلیس برای شناسایی و دستگیری عوامل این جنایت آغاز شد.

وی ادامه داد: کارآگاهان در بررسی های میدانی به همسر مرد جوان مشکوک شده و او با دستور قضایی بازداشت و در تحقیقات تخصصی پلیس به دست داشتن در حادثه اسید پاشی روی همسرش اعتراف کرد.

به گفته رئیس پلیس زابل با اعترافات زن جوان بلافاصله محل اختفای یکی از متهمان شناسایی و او در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

به گفته نجابت متهم دستگیر شده اعتراف کرد با همکاری فرد دیگری اقدام به اسید پاشی روی مقتول کرده و عامل اصلی اسید پاشی به مشهد متواری شده است.

وی تاکید کرد: ماموران پلیس با اخذ نیابت قضایی به شهرستان مشهد اعزام و عامل اصلی اسید پاشی را به همراه دو متهم مرتبط با این پرونده دستگیر کردند.

به گفته رئیس پلیس زابل تحقیقات بیشتر از ۵ متهم این پرونده ادامه دارد./خبرگزاری میزان

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35271

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
 1. واقعا از این حوادث دل هر انسان بیداری رنجیده میشود

  امیدوارم دیگه شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم

  به آقای طباطبائی عزیز سفارش میکنم در ابن خصوص با دادستان محترم و در صورت امکان با هماهنگی ایشان با متهم پرونده مصاحبه کند.

 2. اینهارو باید اعدام کرد چطو دلشون اومد اینکارو بکنن این زن چطور دلش شد باشوهرش اینکاروبکنه

 3. اینهابایدقصاص عین شوند همانطور همسرمقطولبایدقصاص شود

 4. اسیدپاشی درزابل چیز جدیدی هست.باید باقوت جلویش ایستاد.از آن طرف هم باید ببینیم این خانم چه مشکلات عاطفی داشته و اجازه مصحابه توسط خبرنگاران را باید داد

 5. اسید پاشی مانند یک بیماری مسری به شهر زابل سرایت کرد.تا کنون این پدیده ناهنجار بی سابقه بوده.این هشداری است برای مسعولان امنیتی که هرچه زودتر و با اقدام عاجل و کامل ویروسهای انتقال دهنده این بیماری را ریشه کن کنند.