همه بدانند دشمن در تدارک فتنه ای بزرگ تر از فتنه ۸۸ است

  • کد خبر : 42172
  • ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۵
همه بدانند دشمن در تدارک فتنه ای بزرگ تر از فتنه ۸۸ است

گـنــدم خـبــر: نماز جمعه شهرعلی اکبر به امامت حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان امام جمعه شهرعلی اکبر برگزار شد.     حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان گفت؛ سه شنبه ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی است و همزمان با به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ارتش رژیم شاهنشاهی که پیکره اصلی آن را […]

گـنــدم خـبــر: نماز جمعه شهرعلی اکبر به امامت حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان امام جمعه شهرعلی اکبر برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان گفت؛ سه شنبه ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی است و همزمان با به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ارتش رژیم شاهنشاهی که پیکره اصلی آن را جوانان برومند خانواده های مسلمان و اغلب مستضعف ایرانی تشکیل می داند به ندای آسمانی رهبر انقلاب لبیک گفت و در نتیجه همصدا و همراه با ملت در بر اندازی رژیم شاهنشاهی به عنوان نخستین بازوی توانمند نظامی انقلاب در جهت تحقق اهداف جمهوری اسلامی ایران تلاشهای خستگی ناپذیر و مستمری را با فداکاری و ایثار در ابعاد مختلف آغازکرده به همین دلیل روز ۲۹ فروردین را امام امت به روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت حماسه آفرین های دلاورمردان نیروی زمینی ارتش نامگذاری کرد.

 

 

وی گفت؛ نقش نیروی های سه گانه ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول هشت سال دفاع مقدس بی نظیر و اساسی است ارتشی که بسیار آن را تهدید می دانستند و مغرضانه خواستند آن را منحل کنند با تدبیر و درایت امام تبدیل شد به بزرگترین پشتوانه امنیتی نظام و قوت قلب ملت .

 

 

اشرفیان گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان ارشد نیروهای مسلح فرمودند : دشمن تلاش میکند با استفاده از تاکتیک های جنگ روانی در مسئولان ضعف و تزلزل ایجاد کند . در حالی که دشمن در طول دوران قریب به چهل سال بعد از انقلاب سعی کرده تا ایران اسلامی را به زانو در آورد اما الحمد الله همیشه شاهد موفقیت های بزرگ و کار های شایان توجه در کشور هستیم ، اولین شرط موفقیت در برابر دشمن حفظ روحیه و مقاومت است بنابر این اگر مسئولانی هستند که تصور می کنند نمی توانند در برابر قدرت های مستکبر و پوشالین مقاومت کنند یا مردم عزیزما توان رقابت با دنیا برای ساماندهی زندگی خود و تولید کالا های مورد نیازش را ندارد  بهتر است از سر راه ملت کنار بروند ، ملت ایران شایسته مسئولانی است که همه با مردم برای محقق کردن شعار ، می شوند و می توانیم قدم بر دارند .

 

 

خطیب نماز جمعه شهرعلی اکبر گفت: اما با شروع ثبت نام نامزد های ریاست جمهوری یک قدم به انتخابات نزدیکتر می شویم و همه شرایط به فضل الهی آماده است تا در ۲۹ اردیبهشت  ماه سال جاری ، ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی بار دیگر جوهره انقلابی و سر زندگی خودش را در اوج بصیرت ، آگاهی و یکپارچگی به نمایش بگذارد و بهترین سرنوشت را برای کشورش رقم بزند .

 

 

وی گفت: مهمترین مولفه در انتخابات  حضور پر شور و حداکثری و واجدین شرایط است که باید از ضرورت های رای سنگری پر افتخار و غرور آفرین برای حمایت از نظام و جامعه اسلامی انقلابی بسازیم.

 

 

وی افزود؛ چرا که این نظام و کشور متعلق به مردم است و مردم حق دارند در تعیین سر نوشت خود سهیم باشند بنابراین باید همه نامزد های انتخابات و حامیان و اعضای ستاد های انتخاباتی در مرحله اول جایگاه نظام و مشارکت حد اکثری را مد نظر بگیرند و با رقابت صحیح و به دور از تخریب و تنش امنیت و سلامت انتخابات را تامین کنند و با رعایت وحدت و همبستگی ملی و پرهیز از دو قطبی ها و یا چند قطبی های کاذب و افراطی زمینه سوء استفاده دشمنان و بدخواهان ملت و ضد انقلاب را فراهم نکنند که در این صورت فرصت انتخابات خدای نا خواسته تبدیل به تهدید و یا فتنه ای مرموز می شود .

 

وی افزود؛ اما دشمنان کوردل و قسم خورده این ملت بعد از تجربه تلخ فتنه ۸۸ دوباره در آستانه انتخابات به امید ایجاد تنش و تخریب و تهدید  نظام فعال شدند اگرچه ملت ما ملت هوشیار و بیداری است و فتنه ۸۸ را فرصتی برای دشمن شناسی و بصیرت افزایی تبدیل کرد اما باید همه جریان های سیاسی مرزخود را بین اصول انقلاب و نظام باسیاست های خود مشخص کنند تا دشمن جرئت نکند از آنها به عنوان مهره تضعیف نظام حمایت کند ، چرا باید آمریکا و صهیونیسم که حامی تروریست و استعمار جهانی است از بعضی جریان ها و اشخاص در کشور حمایت کند این جای نگرانی است . این نظام متعلق به عموم ملت است و همه احزاب و جریان ها و اشخاص سیاسی و غیر سیاسی فرزندان این نظام هستند . ما همه باید خطوط قرمز را رعایت کنیم یکی از این خطوط قرمز اعلام برائت و طرد جریان های ضد انقلاب و منافقین است . یکی از این خطوط قرمز پذیرش قانون در هر شرایطی است . یکی از این خطوط قرمز اصل ولایت پذیری نامزد هاست ، ولایت پذیری با شعار و نامه ثابت نمی شود در مقام عمل ثابت می شود .

 

 

اشرفیان گفت؛ وقتی مقام معظم رهبری  مصلحت کشور را در آمدن یا نیامدن شخصی می داند این یک تکلیف است که با توجه به شرایط داخلی و خارجی کشور صلاح را براین امر دانسته است و مجبور می شود با تریبونی کردن آن از خودش هزینه کند برای حفظ مصالح نظام و انقلاب اما بعضی افراد از دو قطبی و سه قطبی  کردن جامعه بدشان نمی آید چرا که منافعشان در آن می بینند.

 

 

امام جمعه شهرعلی اکبر گفت: بعضی افراد قصد دارند شورای نگهبان را تحت فشار افکار عمومی قرار دهند و در  صورت رد صلاحیت ، برای این نهاد مقدس و نظام اسلامی درد سر ایجاد کنند .

 

 

وی گفت؛ اما شورای نگهبان یک نهاد مقدس و انقلابی م مستقل از هر حزب و جناحیست و وظیفه دینی و قانونی اش را انجام می دهد مردم همباید هوشیار باشند و ملاک را در قانون پذیری عملی افراد بدانند .

 

 

وی در ادامه اظهار داشت: همه بدانند دشمن در تدارکات فتنه ای بزرگ تر از فتنه ۸۸ است و قصد دارد با ایجاد فضای چند قطبی و احساسی مردم را دلسرد و با سیاه نمایی و القاء نا کار آمدی نظام جای پای خودش را پیدا کند و حضور مردم پای صندوق های رای کمرنگ کند و ملت را به جان هم بیندازد اما الحمد الله ملت بزرگ ایران در طول چهار دهه بعد از انقلاب پادزهر همه فتنه های دشمن را که بصیرت و ولایت پذیری است بدست اورده و به فضل الهی این انتخابات را به با شکوهترین انتخابات و انتخابات کار آمدترین فرد تبدیل می کنند که بتواند با مدیریت فعل ، متدین و انقلابی خود مشکلات سخت معیشتی مردم را حل کند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=42172
  • دیدگاه‌ها برای همه بدانند دشمن در تدارک فتنه ای بزرگ تر از فتنه ۸۸ است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.