به شیفتگان خدمت رأی بدهیم نه به تشنگان قدرت/به کسانی که بفهمند شکم گرسنه یعنی چه

  • کد خبر : 42023
  • ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
به شیفتگان خدمت رأی بدهیم نه به تشنگان قدرت/به کسانی که بفهمند شکم گرسنه یعنی چه

گندم خبر:نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا در مصلی المهدی (عج) این شهر برگزار شد.   حجت الاسلام و المسلمین کیخا گفت: یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۱ رجب سالروز قطع رابطه سیاسى ایران و آمریکا در سال ۱۳۵۹ه . ش – روز ملى فناوری هسته ای است ؛ در سال […]

گندم خبر:نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا در مصلی المهدی (عج) این شهر برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین کیخا گفت: یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۱ رجب سالروز قطع رابطه سیاسى ایران و آمریکا در سال ۱۳۵۹ه . ش – روز ملى فناوری هسته ای است ؛ در سال ۱۳۲۰ رسماً ورود سیاسی آمریکا به ایران شکل گرفت ، تقویت رژیم پهلوی و انواع ستم گری ها و چپاول ها را آغاز کرد و نهایتاً انقلاب اسلامی ما دست این مستکبر جهانی را از دخایر ملی قطع و آن را از کشور اخراج کرد و هر چقدر  از عُمر پر برکت انقلاب ما گذشت آمریکا بی آبروتر شد .

 

 

وی گفت: قبل از انقلاب ایران نوکر و آمریکا ارباب بود و این باعث تحقیر ملت ایران بود اما شاهان ظالم ایران این نوکـری را باعث افتخار خود می دانستند تا قدرت داشته باشند ؛ رابطه با آمریکـای جهانخور که خوی دد منشی دارد و ذات آن پلید شرارت و رابطه با آن ضرر محض است .

 

 

وی در ادامه گفت: آمریکا حتی با کشورهایی که رابطه سیاسی داشته است دشمنی کرده و به آنها حمله نظامی کرده است مانند عراق و اساساً قصد و هدف رابطه آمریکـا با سایر کشورها ، نفوذ و پیدا کـردن راه های تسلط هر چه بیشتر بر آن کشور است .

 

 

امام جمعه زابل گفت: فرمایش رهبر حکیم و فرزانه ای مان را مرور کنیم که فرمودند : دشمنان ملت ایران و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ، انواع و اقسام شگردها را به کار بردند ، شاید بتوانند مجدداً ملت را مقهور کنند . آن سلطه ی جهنمی ای را که ده ها سال بر ایران عزیز داشتند و حاضر نبودند از او دست بردارند ، شاید بتوانند  آن سلطه را دوباره برگردانند . امروز چالش نظام جمهوری اسلامی ، با دشمنان قدرتمند جهانی اش ، بر سر این قضیه است . مساله انرژی هسته ای و مساله ساخت موشک و این حرف ها بهانه است . مساله ، مساله دیگری است ؛ مساله این است که ملت توانسته است با قهر و غلبه ، با عزم و اراده ، سلطه ی قهر آمیز دیگران را از خودش دفع کند .

 

 

وی گفت: کدام انسان عاقل هست در دنیا که آمریکا را نشناخته باشد ، همین حمله ایی که در چند ساعت پیش به سوریه و پایگاه هوایی حُمص انجام داد به چه علت بود ؟ برای از بین بردن داعش ؟ داعشی که خود آمریکا آنرا ساخته است .

 

 

کیخا در ادامه افزود: یکی از راههای نفوذ و سلطه رابطه و مذاکره است ، در مذاکرات هسته ای چه دیده شد ؟  مذاکره ایی که هیچ فایده ای بر ما نداشت ، ما به تعهدات خودمان عمل کردیم آنها چه ؟ رهبر عزیزمان فرمودند : کسی که خیال کند اگر ما با آمریکا مذاکره کردیم محاصره اقتصادی و قانون « داماتو » و … از بین خواهد رفت اشتباه کرده است .

 

 

وی گفت: البته مذاکره اخیر هسته ای فواید و برکاتی هم داشت و آنها این بود که بیشتر آشکار شدن دشمنی آمریکـا با ایران و این را همه فهمیدند و اینکه بدشمن قابل اعتماد نیست و به آن اعتماد نکنیم ، پس باید ما راهمان را ادامه بدهیم ، همان راهی که بر سر آن آرمان ها انقلاب کردیم ، همان راهی که بر سر ارزش های آن خون شهداء بر زمین ریخت و جان عزیزشان را برای آن ارزش ها نثار کردند .

 

 

وی تاکید کرد؛ گوش به فرمان ولی فقیه باشیم ، هم خودمان مطیع امر رهبر باشیم تا قدرتمند باشیم و هم افرادی که در هر پست و مقامی انتخاب می کنیم ، افرادی دلسوز ، انقلابی و بسیجی انتخاب کنیم ، افرادی را انتخاب نکنیم که برای بیت المال کسیه دوخته باشند ، ملت بگویند چرا حقوق نجومی ، رانت و وام های اینچنینی ..در جواب گفته شود ، سهم مان را از انقلاب بر می داریم .

 

 

وی گفت؛ به شیفتگان خدمت رأی بدهیم نه به تشنگان قدرت ؛ به کسانی رأی بدهیم که بفهمند شکم گرسنه یعنی چه ؟ بفهمند مستأجری یعنی چه ؟ و یک آپارتمان ۶۰ متری چقدر می تواند کارگشای باشد و آن مسکن مهر را نگوید چیز بیخودی است .

 

 

وی اظهار داشت: در پای صندوق رأی ،در انتخابات مجلس ، شورای شهر و روستا و ریاست جمهوری این نکات را توجه کنیم ، میزان رأی ملت است و پیشرفت شهر و روستا و کشور در گرو رأی من و شماست ، پس توجه کنیم ، مسئولیت ها امانت هستند ، پست و مقام و این صندلی ها امانت هستند ، به افرادی مسئولیت هل را بدهیم که اهل خیانت در امانت نباشند .

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=42023
  • دیدگاه‌ها برای به شیفتگان خدمت رأی بدهیم نه به تشنگان قدرت/به کسانی که بفهمند شکم گرسنه یعنی چه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.