روستایی محروم از تماشا تلویزیون بعد از گذشت ۳۸ سال از انقلاب

  • کد خبر : 41958
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
روستایی محروم از تماشا تلویزیون بعد از گذشت ۳۸ سال از انقلاب

غبار محرومیت همچنان بر چهره مردم سیستان و بلوچستان خودنمایی می کند، و بعد از گذشت ۳۸  سال از انقلاب غرور آفرین ایران اسلامی همچنان برخی از مناطق استان از نعمت تلویزیون بی بهره اند.     گــنـــدم خــبـــر : یکی از ساکنین روستای پراهین گواش به خبرنگار ما گفت: مدت سی و هشت سال […]

غبار محرومیت همچنان بر چهره مردم سیستان و بلوچستان خودنمایی می کند، و بعد از گذشت ۳۸  سال از انقلاب غرور آفرین ایران اسلامی همچنان برخی از مناطق استان از نعمت تلویزیون بی بهره اند.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : یکی از ساکنین روستای پراهین گواش به خبرنگار ما گفت: مدت سی و هشت سال است در این روستا زندگی می کنیم اما از نعمت شبکه تلویزیونی بی بهره هستیم.

 

 

اسحاقی گفت؛ مسئولان صداوسیما استان ما خیلی کُند کار می کنند حتی خود شهر راسک پشت شرکت گاز مثل روستای ما از شبکه تلویزیونی بی سهم هستند.

 

 

لازم به ذکر روستای پراهین گواش در محل ؛شهرستان سرباز مرکزی ، راسک به آدرس روبروی شرکت گاز دو کیلومتر پاینتر از شهر واقع می باشد.

 

 

امید داریم مسئولان محترم در سال جدید برای کوچ غبار محرومیت از استان تلاش بسیار کنند و پرونده عملکرد خویش را با توجه به مشکلات مردم درخشان سازند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41958
  • دیدگاه‌ها برای روستایی محروم از تماشا تلویزیون بعد از گذشت ۳۸ سال از انقلاب بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.