پیاده رو آسفالت شد اما معبر اصلی خاکی!! / اقدام عجیب شهرداری زاهدان

  • کد خبر : 41950
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
پیاده رو آسفالت شد اما معبر اصلی خاکی!! / اقدام عجیب شهرداری زاهدان

شهرواندان منطقه همت آباد زاهدان با ارسال تصاویری از اقدام قابل تٱمل و عجیب شهرداری زاهدان خبر دادند.     به گزارش گــنـــدم خــبـــر از زاهدان، جمعی از اهالی محله همت آباد، با توجه به نیاز جدول گذاری و اجرای آسفالت کوچه ۱۲ متری ، سال گذشته از شورای شهر و شهرداری زاهدان درخواست پیگیری […]

شهرواندان منطقه همت آباد زاهدان با ارسال تصاویری از اقدام قابل تٱمل و عجیب شهرداری زاهدان خبر دادند.

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر از زاهدان، جمعی از اهالی محله همت آباد، با توجه به نیاز جدول گذاری و اجرای آسفالت کوچه ۱۲ متری ، سال گذشته از شورای شهر و شهرداری زاهدان درخواست پیگیری کردند.

 

صفرزایی یکی از اهالی منطقه در توضیح این مطلب گفت: پیاده رو آسفالت و سواره رو خاکی همت آباد را در تصاویر مشاهده می کنید.

این شهروند افزود: محله همت آباد، کوچه مسجد حضرت جعفر طیار خراب است و در میلان یک ؛ پیاده رو آسفالت شده است و الباقی به همان شکل خاکی خود باقی مانده اند.

 

 

وی گفت: چند ماه است مردم این منطقه به دنبال تیغ کشیدن ۱۵۰ متر کوچه مسجد حضرت هستند که آب های سطحی اطراف مسجد جمع نشود.

 

 

وی در ادامه افزود: شهرداری منطقه سه زاهدان بدون در نظرگرفتن نامه های نماینده مجلس و شورای اسلامی شهر زاهدان، پیاده روهای دو کوچه را آسفالت کردند در صورتی که سواره رو که واجب است همچنان خاکی است.

 

این اقدامات عجیب در حالی رقم می خورند که مجموعه شهرداری های زاهدان در ماههای پایانی سال گذشته اقدامات زیادی در جهت زیباسازی شهر انجام داده اند که جای تقدیر و تشکر و دارد و امید داریم که شهرداری منطقه سه نیز به بیان درد دل های مردمی توجه ویژه ای داشته باشند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41950

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. اطلاع رسانی عالی سپاسگذاریم