راهی برای حفظ طبیعت/۱۵ هزار کیسه زباله روز ۱۳ فروردین در سیستان توزیع می‌شود

  • کد خبر : 41772
  • ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
راهی برای حفظ طبیعت/۱۵ هزار کیسه زباله روز ۱۳ فروردین در سیستان توزیع می‌شود

کمپین طبیعت پاک در نظر دارد در روز ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ از تعداد ۲۵۰ هزار کیسه زباله قابل بازیافت، ۱۵ هزار پلاستیک زباله را با همکاری رسانه گندم خبر در استان برای جمع آوری زباله توزیع کند.     به گزارش گــنـــدم خــبـــر : ؛ کمپین طبیعت پاک در نظر دارد با همکاری گندم خبر […]

کمپین طبیعت پاک در نظر دارد در روز ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ از تعداد ۲۵۰ هزار کیسه زباله قابل بازیافت، ۱۵ هزار پلاستیک زباله را با همکاری رسانه گندم خبر در استان برای جمع آوری زباله توزیع کند.

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر : ؛ کمپین طبیعت پاک در نظر دارد با همکاری گندم خبر تعداد ۱۵ هزار کیسه زباله قابل بازیافت را در روز ۱۳ فرورودین در بین مردم شمال استان توزیع کند.

 

سید محمدکاظم طباطبایی مدیر مسئول رسانه گندم خبر گفت: سهم سیستان از تعداد ۲۵۰ هزار کیسه زباله، ۱۵۰۰۰ پلاستیک می باشد که ضمن تشکر از انجمن پلاستیک ایران این کیسه زباله ها در روز ۱۳ بدر در مکان های تفریحی توسط ان جی او ها و فعالین محیط زیستی سیستان توزیع خواهند شد.

 

این فعال اجتماعی و زیست محیطی افزود: افرادی که قصد همکاری در توزیع این پلاستیک ها را دارند میتوانند با تماس باشماره های ۰۹۱۲۷۷۴۵۴۰۷ و ۰۹۱۲۷۷۴۷۱۰۵ آمادگی خویش را اعلام دارند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41772
  • دیدگاه‌ها برای راهی برای حفظ طبیعت/۱۵ هزار کیسه زباله روز ۱۳ فروردین در سیستان توزیع می‌شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.